Raak mij aan! Touch me!
0 Dagen tot
de opening
The Art of Aardman
Taartrovers Film Festival
Stem op Forum Groningen
Platform F

The Art of Aardman

Shaun the Sheep and Friends

Koop je tickets

Taartrovers Film Festival

19 & 20 september

Info & tickets

Stem op Forum Groningen

Beste Gebouw van Nederland 2020

Platform F

Volg onze online programma's

Kijken en luisteren

Kom je langs?

Bereid je voor

Highlights

Agenda

Vandaag
Hele dag
Taartrovers Film Festival Kinderfilm
09:45
Kleine vogel Kinderfilm - Taartrovers Film Festival
Hele dag
Storyworld Museum - Grote Vertellers
Hele dag
The Art of Aardman Expositie
10:15
Cunningham Documentaire
10:30
Kleine Anna & lange oom Kinderfilm - Taartrovers Film Festival
10:30
Fantastic Fungi Film - natuur
11:00
Öndög Film - drama
11:00
Walk-in Smartlab Event
11:45
Vriendjes Kinderfilm - Taartrovers Film Festival
12:30
Dropje Kinderfilm - Taartrovers Film Festival
Laatste kaarten!
12:30
The Personal History of David Copperfield Film - drama, komedie
12:45
Shaun het Schaap kortjes (NL) Kinderfilm - Taartrovers Film Festival, The complete Aardman animations
Laatste kaarten!
13:00
Dichter in één dag Workshop - literair
13:15
Helmut Newton: The Bad And The Beautiful Film
13:45
Aatos en de wereld Kinderfilm - Taartrovers Film Festival
13:55
Atlantis Film - drama
14:45
Droomwolken Kinderfilm - Taartrovers Film Festival
15:10
Tenet Film - actie, thriller
15:30
Babyteeth Film - drama
15:45
Alle sterren Kinderfilm - Taartrovers Film Festival
16:00
Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Kinderfilm - The complete Aardman animations
16:15
Shirley Film - one-week-only, drama, biografisch, thriller
16:45
White Riot Documentaire - muziek
18:40
Atlantis Film - drama
18:55
The Personal History of David Copperfield Film - drama, komedie
19:10
Paradise Drifters Film - drama
19:30
Shirley Film - one-week-only, drama, biografisch, thriller
20:00
Tenet Film - actie, thriller
21:00
Gli anni più belli Film - drama
21:20
Barn Film - drama
21:35
Tenet Film - actie, thriller
21:55
Été 85 Film - drama
Morgen
Hele dag
Taartrovers Film Festival Kinderfilm
09:45
Kleine vogel Kinderfilm - Taartrovers Film Festival
10:00
De beentjes van Sint-Hildegard Film - limited screenings, drama, komedie
Hele dag
Storyworld Museum - Grote Vertellers
Hele dag
The Art of Aardman Expositie
10:15
Helmut Newton: The Bad And The Beautiful Film
10:30
Kleine Anna & lange oom Kinderfilm - Taartrovers Film Festival
10:50
Cunningham Documentaire
11:00
Walk-in Smartlab Event
11:45
Vriendjes Kinderfilm - Taartrovers Film Festival
12:20
The Personal History of David Copperfield Film - drama, komedie
12:30
Dropje Kinderfilm - Taartrovers Film Festival
12:45
Shaun het Schaap kortjes (NL) Kinderfilm - Taartrovers Film Festival, The complete Aardman animations
13:00
Été 85 Film - drama
13:45
Aatos en de wereld Kinderfilm - Taartrovers Film Festival
14:00
Atlantis Film - drama
14:45
Droomwolken Kinderfilm - Taartrovers Film Festival
15:15
Tenet Film - actie, thriller
15:30
Barn Film - drama
15:45
Alle sterren Kinderfilm - Taartrovers Film Festival
16:00
Wallace & Gromit Shorts (OV) Film - The complete Aardman animations
16:20
Shirley Film - one-week-only, drama, biografisch, thriller
16:45
Un Fils Film - drama
18:30
Gli anni più belli Film - drama
18:40
Atlantis Film - drama
19:00
Shirley Film - one-week-only, drama, biografisch, thriller
19:10
The Personal History of David Copperfield Film - drama, komedie
20:00
Aardman Filmmarathon (OV) Film - The complete Aardman animations
21:00
Babyteeth Film - drama
21:15
Tenet Film - actie, thriller
21:30
The Last Black Man in San Francisco Film - drama
21:40
Paradise Drifters Film - drama
Meer

Storyworld presenteert:

Wakawaka! 40 Jaar PAC-MAN

PAC-MAN komt naar Groningen! Het eerste iconische hoofdpersonage van videogames werd dit jaar 40. Om dat te vieren bezoek je vanaf 3 oktober deze tijdelijke expositie bij Storyworld.

PAC-MAN™&©BANDAI NAMCO Entertainment Inc.

Storyworld presenteert:

Weet als eerste
wat er speelt

Bring it on