Raak mij aan! Touch me!
Zoek
Filter op
Dag
Soort
Locatie
Vandaag
AI: More than Human
AI: More than Human
AI: More than Human Expositie
10:00 tot 18:00
€ 15,00
Storyworld
Storyworld
Storyworld Museum
10:00 tot 18:00
€ 9,00
Hors normes
Hors normes
Hors normes Film - drama, komedie
10:30 tot 12:34
€ 10,50
Aquarela
Aquarela
Aquarela Documentaire - limited screenings, actueel
10:30 tot 12:10
€ 10,50
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont Jeugdactiviteit - Nationale voorleesdagen
10:30 tot 11:00
Gratis
De Grote Boze Vos
De Grote Boze Vos
De Grote Boze Vos Film - Kinderfilm
10:45 tot 12:33
€ 10,50
Het grote knuffelarchief
Het grote knuffelarchief
Het grote knuffelarchief Jeugdactiviteit - Nationale voorleesdagen
11:00 tot 16:00
Gratis
Mind My Mind
Mind My Mind
Mind My Mind Film - Oscarnominatie , animatie, feelgood
11:00 tot 11:40
€ 6,50
Mi Vida
Mi Vida
Mi Vida Film - drama, komedie De luxe
11:15 tot 12:53
€ 13,50
Marianne & Leonard: Words of Love
Marianne & Leonard: Words of Love
Marianne & Leonard: Words of Love Documentaire - muziek, limited screenings
11:55 tot 13:37
€ 10,50
Mind My Mind
Mind My Mind
Mind My Mind Film - Oscarnominatie , animatie, feelgood
12:30 tot 13:10
€ 6,50
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
12:50 tot 14:30
€ 10,50
Rondleiding AI: More than human
Rondleiding AI: More than human
Rondleiding AI: More than human Rondleiding - Mens en Machine
13:00 tot 14:00
€ 18,50
For Sama
For Sama
For Sama Documentaire - drama
13:05 tot 14:55
€ 10,50
Bombshell
Bombshell
Bombshell Film - actueel, drama De luxe
13:15 tot 15:13
€ 13,50
Dark Waters
Dark Waters
Dark Waters Film - thriller, drama
13:30 tot 15:46
€ 10,50
Wei
Wei
Wei Documentaire
14:00 tot 15:40
€ 10,50
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont Jeugdactiviteit - Nationale voorleesdagen
14:00 tot 14:30
Gratis
De Beroemde bereninvasie van Sicilië
De Beroemde bereninvasie van Sicilië
De Beroemde bereninvasie van Sicilië Film - Kinderfilm
14:45 tot 16:32
€ 10,50
Rondleiding AI: More than human
Rondleiding AI: More than human
Rondleiding AI: More than human Rondleiding - Mens en Machine
15:00 tot 16:00
€ 18,50
Mind My Mind
Mind My Mind
Mind My Mind Film - Oscarnominatie , animatie, feelgood
15:15 tot 15:55
€ 6,50
Il traditore
Il traditore
Il traditore Film - drama, Italiaans
15:30 tot 18:12
€ 13,50
1917
1917
1917 Film - oorlog
16:00 tot 18:09
€ 10,50
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama
16:15 tot 18:36
€ 10,50
Out Stealing Horses
Out Stealing Horses
Out Stealing Horses Film - drama
16:15 tot 18:27
€ 10,50
Tims Talkshow
Tims Talkshow
Tims Talkshow Talkshow - nieuw
16:30 tot 18:00
€ 10,00
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit Film - drama, komedie, oorlog
16:50 tot 18:48
€ 10,50
Dark Waters
Dark Waters
Dark Waters Film - thriller, drama
18:45 tot 21:01
€ 10,50
La Belle Époque
La Belle Époque
La Belle Époque Film - drama, Frans, komedie
18:50 tot 20:55
€ 10,50
1917
1917
1917 Film - oorlog
19:15 tot 21:24
€ 10,50
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
19:30 tot 21:10
€ 10,50
Hors normes
Hors normes
Hors normes Film - drama, komedie De luxe
20:00 tot 22:04
€ 13,50
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You Film - drama
20:15 tot 22:05
€ 10,50
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama
21:10 tot 23:31
€ 10,50
Bombshell
Bombshell
Bombshell Film - actueel, drama
21:15 tot 23:13
€ 10,50
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit Film - drama, komedie, oorlog
21:30 tot 23:28
€ 10,50
Goldie
Goldie
Goldie Film - drama Laatste voorstelling
21:40 tot 23:18
€ 10,50
Morgen
Klik & Tik Hoogkerk
Klik & Tik Hoogkerk
Klik & Tik Hoogkerk Spreekuur
10:00 tot 12:00
Gratis
Leesclub Makkelijk Lezen Haren
Leesclub Makkelijk Lezen Haren
Leesclub Makkelijk Lezen Haren Spreekuur
10:30 tot 11:30
Gratis
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
12:00 tot 13:40
€ 10,50
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You Film - drama
12:10 tot 14:00
€ 10,50
Hors normes
Hors normes
Hors normes Film - drama, komedie
12:25 tot 14:29
€ 10,50
Aquarela
Aquarela
Aquarela Documentaire - limited screenings, actueel
12:30 tot 14:10
€ 10,50
Mi Vida
Mi Vida
Mi Vida Film - drama, komedie De luxe
13:00 tot 14:38
€ 13,50
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama
13:55 tot 16:16
€ 10,50
Taalhuis Haren
Taalhuis Haren
Taalhuis Haren Spreekuur
14:00 tot 15:00
Gratis
La Belle Époque
La Belle Époque
La Belle Époque Film - drama, Frans, komedie
14:15 tot 16:20
€ 10,50
Digitaal Inloopspreekuur Haren
Digitaal Inloopspreekuur Haren
Digitaal Inloopspreekuur Haren Spreekuur
14:30 tot 16:30
Gratis
1917
1917
1917 Film - oorlog
14:30 tot 16:39
€ 10,50
Dark Waters
Dark Waters
Dark Waters Film - thriller, drama
14:45 tot 17:01
€ 10,50
Het Clubhuis Selwerd
Het Clubhuis Selwerd
Het Clubhuis Selwerd Jeugdactiviteit Speciale editie: Neuron
15:00 tot 17:00
Gratis
For Sama
For Sama
For Sama Documentaire - drama
15:00 tot 16:50
€ 13,50
Story Time
Story Time
Story Time Jeugdactiviteit - language no problem
16:00 tot 17:00
Gratis
The Cave
The Cave
The Cave Documentaire - limited screenings
16:30 tot 18:27
€ 10,50
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit Film - drama, komedie, oorlog
16:40 tot 18:38
€ 10,50
Bombshell
Bombshell
Bombshell Film - actueel, drama
16:55 tot 18:53
€ 10,50
Marianne & Leonard: Words of Love
Marianne & Leonard: Words of Love
Marianne & Leonard: Words of Love Documentaire - muziek, limited screenings De luxe
17:10 tot 18:52
€ 13,50
Mind My Mind
Mind My Mind
Mind My Mind Film - Oscarnominatie , animatie, feelgood
17:30 tot 18:10
€ 6,50
1917
1917
1917 Film - oorlog
18:45 tot 20:54
€ 10,50
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
18:55 tot 20:35
€ 10,50
Hors normes
Hors normes
Hors normes Film - drama, komedie
19:10 tot 21:14
€ 10,50
Bombshell
Bombshell
Bombshell Film - actueel, drama
19:15 tot 21:13
€ 10,50
Op weg naar het einde
Op weg naar het einde
Op weg naar het einde Cursus - filosofie, nieuw
20:00 tot 22:00
€ 65,00
La Belle Époque
La Belle Époque
La Belle Époque Film - drama, Frans, komedie De luxe
20:00 tot 22:05
€ 13,50
Gay Chorus Deep South
Gay Chorus Deep South
Gay Chorus Deep South Film - eenmalig, pride Niet ondertiteld
21:00 tot 23:00
€ 10,50
Dark Waters
Dark Waters
Dark Waters Film - thriller, drama
21:15 tot 23:31
€ 10,50
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama
21:30 tot 23:51
€ 10,50
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit Film - drama, komedie, oorlog
21:30 tot 23:28
€ 10,50
Dinsdag 28 januari
Leesclub Makkelijk Lezen De Wijert
Leesclub Makkelijk Lezen De Wijert
Leesclub Makkelijk Lezen De Wijert Spreekuur
09:30 tot 11:30
Gratis
Klik & Tik Haren
Klik & Tik Haren
Klik & Tik Haren Spreekuur
10:00 tot 12:00
Gratis
Leesclub Makkelijk Lezen Hoogkerk
Leesclub Makkelijk Lezen Hoogkerk
Leesclub Makkelijk Lezen Hoogkerk Spreekuur
10:00 tot 11:30
Gratis
Leesclub Makkelijk Lezen De Wijert
Leesclub Makkelijk Lezen De Wijert
Leesclub Makkelijk Lezen De Wijert Spreekuur
10:00 tot 11:00
Gratis
AI: More than Human
AI: More than Human
AI: More than Human Expositie
10:00 tot 18:00
€ 15,00
Storyworld
Storyworld
Storyworld Museum
10:00 tot 18:00
€ 9,00
Cursus AI in twee uur
Cursus AI in twee uur
Cursus AI in twee uur Cursus - Mens en Machine
10:00 tot 12:00
€ 5,00
Taalhuis Selwerd
Taalhuis Selwerd
Taalhuis Selwerd Spreekuur
11:30 tot 12:30
Gratis
Hors normes
Hors normes
Hors normes Film - drama, komedie
12:00 tot 14:04
€ 10,50
The Cave
The Cave
The Cave Documentaire - limited screenings
12:00 tot 13:57
€ 10,50
Marianne & Leonard: Words of Love
Marianne & Leonard: Words of Love
Marianne & Leonard: Words of Love Documentaire - muziek, limited screenings
12:00 tot 13:42
€ 10,50
1917
1917
1917 Film - oorlog
12:15 tot 14:24
€ 10,50
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
12:25 tot 14:05
€ 10,50
Out Stealing Horses
Out Stealing Horses
Out Stealing Horses Film - drama De luxe
12:45 tot 14:57
€ 13,50
Taalhuis Lewenborg
Taalhuis Lewenborg
Taalhuis Lewenborg Spreekuur
13:00 tot 14:00
Gratis
Cursus AI in twee uur
Cursus AI in twee uur
Cursus AI in twee uur Cursus - Mens en Machine
13:00 tot 15:00
€ 5,00
Digitaal Inloopspreekuur Lewenborg
Digitaal Inloopspreekuur Lewenborg
Digitaal Inloopspreekuur Lewenborg Spreekuur
14:00 tot 16:00
Gratis
La Belle Époque
La Belle Époque
La Belle Époque Film - drama, Frans, komedie
14:00 tot 16:05
€ 10,50
Divino Amor
Divino Amor
Divino Amor Film - drama Laatste voorstelling
14:15 tot 16:05
€ 10,50
Dark Waters
Dark Waters
Dark Waters Film - thriller, drama
14:20 tot 16:36
€ 10,50
For Sama
For Sama
For Sama Documentaire - drama
14:35 tot 16:25
€ 10,50
Mind My Mind
Mind My Mind
Mind My Mind Film - Oscarnominatie , animatie, feelgood
14:45 tot 15:25
€ 6,50
Il traditore
Il traditore
Il traditore Film - drama, Italiaans De luxe
15:15 tot 17:57
€ 13,50
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama
15:45 tot 18:06
€ 10,50
Cursus LEGO Spike Prime programmeren (9-12 jaar)
Cursus LEGO Spike Prime programmeren (9-12 jaar)
Cursus LEGO Spike Prime programmeren (9-12 jaar) Cursus
15:45 tot 17:15
Mi Vida
Mi Vida
Mi Vida Film - drama, komedie
16:30 tot 18:08
€ 10,50
Bombshell
Bombshell
Bombshell Film - actueel, drama
16:30 tot 18:28
€ 10,50
Il testimone invisibile
Il testimone invisibile
Il testimone invisibile Film - Italiaans, limited screenings, thriller Laatste voorstelling
16:45 tot 18:37
€ 10,50
Mind My Mind
Mind My Mind
Mind My Mind Film - Oscarnominatie , animatie, feelgood
17:00 tot 17:40
€ 6,50
Mind My Mind
Mind My Mind
Mind My Mind Film - Oscarnominatie , animatie, feelgood
18:00 tot 18:40
€ 6,50
Hors normes
Hors normes
Hors normes Film - drama, komedie
18:30 tot 20:34
€ 10,50
Dark Waters
Dark Waters
Dark Waters Film - thriller, drama
18:45 tot 21:01
€ 10,50
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You Film - drama
19:00 tot 20:50
€ 10,50
Au nom de la terre
Au nom de la terre
Au nom de la terre Film - Ciné-club, Frans
19:00 tot 20:53
€ 10,50
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
19:30 tot 21:10
€ 10,50
Il traditore
Il traditore
Il traditore Film - drama, Italiaans De luxe
20:00 tot 22:42
€ 13,50
1917
1917
1917 Film - oorlog
20:50 tot 22:59
€ 10,50
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama
21:10 tot 23:31
€ 10,50
The Peanut Butter Falcon
The Peanut Butter Falcon
The Peanut Butter Falcon Film - avontuur, komedie Laatste voorstelling
21:15 tot 22:58
€ 10,50
Bombshell
Bombshell
Bombshell Film - actueel, drama
21:15 tot 23:13
€ 10,50
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit Film - drama, komedie, oorlog
21:30 tot 23:28
€ 10,50
Woensdag 29 januari
IFFR in Groningen
IFFR in Groningen
IFFR in Groningen Film
Hele dag
Varieert
Klik  & Tik Ten Boer
Klik  & Tik Ten Boer
Klik & Tik Ten Boer Spreekuur
09:30 tot 11:30
Gratis
Taalcafé Selwerd
Taalcafé Selwerd
Taalcafé Selwerd Spreekuur
09:30 tot 11:00
Gratis
Taalhuis Vinkhuizen
Taalhuis Vinkhuizen
Taalhuis Vinkhuizen Spreekuur
10:00 tot 12:00
Gratis
Kleintje Koffie Haren
Kleintje Koffie Haren
Kleintje Koffie Haren Jeugdactiviteit Speciale editie: Voorlezen met gebaren
10:00 tot 11:30
Gratis
Leesclub Makkelijk Lezen Lewenborg
Leesclub Makkelijk Lezen Lewenborg
Leesclub Makkelijk Lezen Lewenborg Spreekuur
10:00 tot 11:30
Gratis
AI: More than Human
AI: More than Human
AI: More than Human Expositie
10:00 tot 18:00
€ 15,00
Storyworld
Storyworld
Storyworld Museum
10:00 tot 18:00
€ 9,00
In het nieuws: het coronavirus rukt op
In het nieuws: het coronavirus rukt op
In het nieuws: het coronavirus rukt op Interview - actueel
12:30 tot 13:15
Gratis
Taalhuis Ten Boer
Taalhuis Ten Boer
Taalhuis Ten Boer Spreekuur
13:00 tot 14:00
Gratis
Lokaal loket Humanitas | Haren
Lokaal loket Humanitas | Haren
Lokaal loket Humanitas | Haren Spreekuur
14:00 tot 15:30
Gratis
Digitaal Inloopspreekuur Haren
Digitaal Inloopspreekuur Haren
Digitaal Inloopspreekuur Haren Spreekuur
14:30 tot 16:30
Gratis
Digitaal inloopspreekuur Hoogkerk
Digitaal inloopspreekuur Hoogkerk
Digitaal inloopspreekuur Hoogkerk Spreekuur
14:30 tot 16:30
Gratis
Lego robots programmeren
Lego robots programmeren
Lego robots programmeren Jeugdactiviteit
15:00 tot 17:00
Gratis
Cursus Korte verhalen schrijven (12-15 jaar)
Cursus Korte verhalen schrijven (12-15 jaar)
Cursus Korte verhalen schrijven (12-15 jaar) Cursus - nieuw
18:30 tot 20:00
Muidhond
Muidhond
Muidhond Film - IFFR, Limelight
19:00 tot 20:39
Les misérables
Les misérables
Les misérables Film - Oscarnominatie , IFFR, Limelight Openingsfilm
19:00 tot 20:44
Ema
Ema
Ema Film - IFFR, Limelight
19:15 tot 20:57
Adam
Adam
Adam Film - IFFR, Limelight
19:15 tot 20:53
Les misérables
Les misérables
Les misérables Film - Oscarnominatie , IFFR, Limelight Besloten voorstelling
20:00 tot 22:15
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers Film - Limelight, IFFR
21:15 tot 23:03
Les misérables
Les misérables
Les misérables Film - Oscarnominatie , IFFR, Limelight
21:15 tot 22:59
The Wild Goose Lake
The Wild Goose Lake
The Wild Goose Lake Film - IFFR, Limelight
21:30 tot 23:23
True History of the Kelly Gang
True History of the Kelly Gang
True History of the Kelly Gang Film - IFFR, Limelight
21:30 tot 23:34
Donderdag 30 januari
IFFR in Groningen
IFFR in Groningen
IFFR in Groningen Film
Hele dag
Varieert
Voorlezen uit het boek Moppereend
Voorlezen uit het boek Moppereend
Voorlezen uit het boek Moppereend Jeugdactiviteit - Nationale voorleesdagen
09:30 tot 10:30
Gratis
Voorlezen uit het boek Moppereend
Voorlezen uit het boek Moppereend
Voorlezen uit het boek Moppereend Jeugdactiviteit - Nationale voorleesdagen
09:30 tot 10:30
Gratis
Voorlezen uit het boek Moppereend
Voorlezen uit het boek Moppereend
Voorlezen uit het boek Moppereend Jeugdactiviteit - Nationale voorleesdagen
09:30 tot 10:30
Gratis
Maak je eigen stopmotion
Maak je eigen stopmotion
Maak je eigen stopmotion Jeugdactiviteit - Staakvermaak
09:30 tot 11:00
€ 6,00
Taalhuis Beijum
Taalhuis Beijum
Taalhuis Beijum Spreekuur
10:00 tot 11:00
Gratis
Taalcafé Ten Boer
Taalcafé Ten Boer
Taalcafé Ten Boer Spreekuur
10:00 tot 11:30
Gratis
Leesclub Makkelijk Lezen Selwerd
Leesclub Makkelijk Lezen Selwerd
Leesclub Makkelijk Lezen Selwerd Spreekuur
10:00 tot 11:00
Gratis
Leesclub Makkelijk Lezen Lewenborg
Leesclub Makkelijk Lezen Lewenborg
Leesclub Makkelijk Lezen Lewenborg Spreekuur
10:00 tot 11:30
Gratis
AI: More than Human
AI: More than Human
AI: More than Human Expositie
10:00 tot 18:00
€ 15,00
Storyworld
Storyworld
Storyworld Museum
10:00 tot 18:00
€ 9,00
Verkleed- & knutselfeestje
Verkleed- & knutselfeestje
Verkleed- & knutselfeestje Jeugdactiviteit - Staakvermaak
10:00 tot 15:00
Gratis
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers Film - Limelight, IFFR
12:00 tot 13:48
Les misérables
Les misérables
Les misérables Film - Oscarnominatie , IFFR, Limelight
12:00 tot 13:44
Eden
Eden
Eden Film - IFFR, Big Screen Competition
12:00 tot 14:33
Vitalina Varela
Vitalina Varela
Vitalina Varela Film - IFFR, Signatures
12:15 tot 14:19
The Frenchman
The Frenchman
The Frenchman Film - IFFR, The Tyger Burns
12:15 tot 14:23
Balloon
Balloon
Balloon Film - IFFR, Limelight
12:30 tot 14:12
Atlantique
Atlantique
Atlantique Film - IFFR, Limelight
13:00 tot 14:45
€ 14,00
Workshop Striptekenen
Workshop Striptekenen
Workshop Striptekenen Jeugdactiviteit - Staakvermaak
13:00 tot 14:30
€ 6,00
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont Jeugdactiviteit - Nationale voorleesdagen
14:00 tot 14:30
Gratis
Adam
Adam
Adam Film - IFFR, Limelight
14:15 tot 15:53
Mosquito
Mosquito
Mosquito Film - IFFR, Big Screen Competition
14:15 tot 16:17
Blanco en blanco
Blanco en blanco
Blanco en blanco Film - IFFR, Voices, drama
14:45 tot 16:25
Synapses
Synapses
Synapses Film - Big Screen Competition, IFFR
14:45 tot 16:44
Kala Azar
Kala Azar
Kala Azar Film - IFFR, Tiger Competition
15:00 tot 16:25
Judy Versus Capitalism
Judy Versus Capitalism
Judy Versus Capitalism Film - IFFR, Kortfilmdag
15:00 tot 16:20
Cursus Striptekenen (9-12 jaar)
Cursus Striptekenen (9-12 jaar)
Cursus Striptekenen (9-12 jaar) Cursus - nieuw
15:45 tot 17:15
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers Film - Limelight, IFFR
16:00 tot 17:48
€ 14,00
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont Jeugdactiviteit - Nationale voorleesdagen
16:00 tot 16:30
Gratis
Valley of Souls
Valley of Souls
Valley of Souls Film - IFFR, Voices
16:30 tot 18:47
Fire Will Come
Fire Will Come
Fire Will Come Film - IFFR, Limelight
16:45 tot 18:10
Muidhond
Muidhond
Muidhond Film - IFFR, Limelight
17:00 tot 18:39
The Cloud in Her Room
The Cloud in Her Room
The Cloud in Her Room Film - IFFR, Tiger Competition
17:00 tot 18:38
NL Shorts
NL Shorts
NL Shorts Film - IFFR, Kortfilmdag Met Q&A
17:00 tot 19:30
The Barefoot Emperor
The Barefoot Emperor
The Barefoot Emperor Film - komedie, IFFR, Limelight Met Q&A
17:15 tot 19:20
Babyteeth
Babyteeth
Babyteeth Film - IFFR, Limelight
18:45 tot 20:45
Filosofie in thema's: leven of geleefd worden
Filosofie in thema's: leven of geleefd worden
Filosofie in thema's: leven of geleefd worden Cursus
19:00 tot 22:00
€ 95,00
The Halt
The Halt
The Halt Film - IFFR, Signatures
19:15 tot 23:53
Piedra sola
Piedra sola
Piedra sola Film - IFFR, Tiger Competition
19:15 tot 20:37
Lutje Poetry
Lutje Poetry
Lutje Poetry Talk - Poëzieweek, nieuw, literair
19:30 tot 21:30
Gratis
Rocks
Rocks
Rocks Film - IFFR, Synergetic
19:30 tot 21:03
The Lighthouse
The Lighthouse
The Lighthouse Film - IFFR, Limelight, drama, thriller
19:45 tot 21:34
Bacurau
Bacurau
Bacurau Film - IFFR, Limelight
20:00 tot 22:11
€ 14,00
Short Film Marathon
Short Film Marathon
Short Film Marathon Film - IFFR, Kortfilmdag
20:30 tot 23:59
Desterro
Desterro
Desterro Film - IFFR, drama, Tiger Competition
21:00 tot 23:05
Just 6.5
Just 6.5
Just 6.5 Film - IFFR, Limelight Met inleiding
21:15 tot 23:26
Verrassingsfilm
Verrassingsfilm
Verrassingsfilm Film - IFFR
21:45 tot 23:45
Boyz in the Wood
Boyz in the Wood
Boyz in the Wood Film - IFFR, Rotterdämmerung, komedie
22:00 tot 23:27
Vrijdag 31 januari
IFFR in Groningen
IFFR in Groningen
IFFR in Groningen Film
Hele dag
Varieert
Samen Verder Selwerd
Samen Verder Selwerd
Samen Verder Selwerd Spreekuur
09:00 tot 11:00
Gratis
Drie machtige vrouwen in de 16de eeuw
Drie machtige vrouwen in de 16de eeuw
Drie machtige vrouwen in de 16de eeuw Cursus
09:30 tot 11:30
€ 30,00
Workshop Striptekenen
Workshop Striptekenen
Workshop Striptekenen Jeugdactiviteit - Staakvermaak
09:30 tot 11:00
€ 6,00
AI: More than Human
AI: More than Human
AI: More than Human Expositie
10:00 tot 18:00
€ 15,00
Storyworld
Storyworld
Storyworld Museum
10:00 tot 18:00
€ 9,00
Babyteeth
Babyteeth
Babyteeth Film - IFFR, Limelight
10:00 tot 12:00
Wisdom Tooth
Wisdom Tooth
Wisdom Tooth Film - Bright Future Competition, IFFR
10:00 tot 11:44
Huiskamercafé | Ten Boer
Huiskamercafé | Ten Boer
Huiskamercafé | Ten Boer Spreekuur
10:00 tot 12:00
Gratis
Bridgeworkshop | Ten Boer
Bridgeworkshop | Ten Boer
Bridgeworkshop | Ten Boer Spreekuur
10:00 tot 11:30
Gratis
Verkleed- & knutselfeestje
Verkleed- & knutselfeestje
Verkleed- & knutselfeestje Jeugdactiviteit - Staakvermaak
10:00 tot 15:00
Gratis
Piedra sola
Piedra sola
Piedra sola Film - IFFR, Tiger Competition
10:15 tot 11:37
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont Jeugdactiviteit - Nationale voorleesdagen
10:30 tot 11:00
Gratis
Nafi's Father
Nafi's Father
Nafi's Father Film - Bright Future, IFFR
10:30 tot 12:18
Adam
Adam
Adam Film - IFFR, Limelight
11:00 tot 12:38
€ 14,00
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc Film - IFFR, Limelight Met inleiding
11:00 tot 13:17
Fire Will Come
Fire Will Come
Fire Will Come Film - IFFR, Limelight
12:15 tot 13:40
This Is Not a Burial, It’s a Resurrection
This Is Not a Burial, It’s a Resurrection
This Is Not a Burial, It’s a Resurrection Film - Bright Future, IFFR
12:15 tot 14:15
Sebastian springt über Geländer
Sebastian springt über Geländer
Sebastian springt über Geländer Film - Bright Future Competition, IFFR
12:30 tot 13:40
Little Joe
Little Joe
Little Joe Film - IFFR, Signatures
12:45 tot 14:30
Spelen met AI
Spelen met AI
Spelen met AI Workshop - Mens en Machine
13:30 tot 17:30
Gratis
Les misérables
Les misérables
Les misérables Film - Oscarnominatie , IFFR, Limelight
13:30 tot 15:14
€ 14,00
Sibyl
Sibyl
Sibyl Film - IFFR, Limelight
13:45 tot 15:25
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont Jeugdactiviteit - Nationale voorleesdagen
14:00 tot 14:30
Gratis
Dwelling in the Fuchun Mountains
Dwelling in the Fuchun Mountains
Dwelling in the Fuchun Mountains Film - IFFR, Bright Future, drama
14:00 tot 16:30
A Perfectly Normal Family
A Perfectly Normal Family
A Perfectly Normal Family Film - IFFR, Big Screen Competition
14:15 tot 15:48
El año del descubrimiento
El año del descubrimiento
El año del descubrimiento Film - IFFR, Tiger Competition
14:45 tot 18:05
Leesclub Makkelijk Lezen Beijum
Leesclub Makkelijk Lezen Beijum
Leesclub Makkelijk Lezen Beijum Spreekuur
15:00 tot 16:00
Gratis
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers Film - Limelight, IFFR
15:00 tot 16:48
About Endlessness
About Endlessness
About Endlessness Film - IFFR, The Tyger Burns
15:15 tot 16:31
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont
Voorstelling Theater Pannenkoek: Treuzelkont Jeugdactiviteit - Nationale voorleesdagen
16:00 tot 16:30
Gratis
Beanpole
Beanpole
Beanpole Film - IFFR, Limelight
16:00 tot 18:14
€ 14,00
Matthias et Maxime
Matthias et Maxime
Matthias et Maxime Film - IFFR, Limelight
16:00 tot 17:59
Muidhond
Muidhond
Muidhond Film - IFFR, Limelight
16:15 tot 17:54
Rosa, pietra, stella
Rosa, pietra, stella
Rosa, pietra, stella Film - IFFR, Voices
17:00 tot 18:30
Mosquito
Mosquito
Mosquito Film - IFFR, Big Screen Competition
17:00 tot 19:02
Lydia Lunch – The War Is Never Over
Lydia Lunch – The War Is Never Over
Lydia Lunch – The War Is Never Over Documentaire - IFFR, Beth B: War is Never Over Met inleiding
17:15 tot 18:33
Si yo fuera el invierno mismo
Si yo fuera el invierno mismo
Si yo fuera el invierno mismo Film - IFFR, Tiger Competition
18:30 tot 20:02
Little Women
Little Women
Little Women Film - Oscarnominatie , IFFR, Limelight
18:45 tot 21:00
Adoration
Adoration
Adoration Film - IFFR, Limelight Met inleiding
19:00 tot 20:38
Make Up
Make Up
Make Up Film - IFFR, Bright Future
19:00 tot 20:26
Corpus Christi
Corpus Christi
Corpus Christi Film - IFFR, Limelight, drama, Oscarnominatie
19:30 tot 21:25
€ 11,50
The Fever
The Fever
The Fever Film - IFFR, Bright Future
19:30 tot 21:08
Ema
Ema
Ema Film - IFFR, Limelight
20:00 tot 21:42
€ 14,00
NPO Radio 4 Filmmuziek Pubquiz
NPO Radio 4 Filmmuziek Pubquiz
NPO Radio 4 Filmmuziek Pubquiz Event - IFFR
20:00 tot 22:00
Gratis
Nasir
Nasir
Nasir Film - IFFR, Tiger Competition
20:30 tot 21:48
Paradise Drifters
Paradise Drifters
Paradise Drifters Film - IFFR, Limelight Met Q&A
21:00 tot 23:00
Les misérables
Les misérables
Les misérables Film - Oscarnominatie , IFFR, Limelight Met inleiding
21:15 tot 22:59
Saint Maud
Saint Maud
Saint Maud Film - IFFR, Rotterdämmerung, Voices
21:30 tot 22:53
Labyrinth of Cinema
Labyrinth of Cinema
Labyrinth of Cinema Film - IFFR, The Tyger Burns Met inleiding
21:30 tot 00:29
First Love
First Love
First Love Film - IFFR, Rotterdämmerung Met inleiding
22:00 tot 23:48
Kala Azar
Kala Azar
Kala Azar Film - IFFR, Tiger Competition
22:15 tot 23:40
The Wild Goose Lake
The Wild Goose Lake
The Wild Goose Lake Film - IFFR, Limelight
22:30 tot 00:23
€ 14,00
True History of the Kelly Gang
True History of the Kelly Gang
True History of the Kelly Gang Film - IFFR, Limelight
23:15 tot 01:19
Boyz in the Wood
Boyz in the Wood
Boyz in the Wood Film - IFFR, Rotterdämmerung, komedie
23:30 tot 00:57
Zaterdag 1 februari
IFFR in Groningen
IFFR in Groningen
IFFR in Groningen Film
Hele dag
Varieert
AI: More than Human
AI: More than Human
AI: More than Human Expositie
10:00 tot 18:00
€ 15,00
Storyworld
Storyworld
Storyworld Museum
10:00 tot 18:00
€ 9,00
Beanpole
Beanpole
Beanpole Film - IFFR, Limelight
10:00 tot 12:14
The Barefoot Emperor
The Barefoot Emperor
The Barefoot Emperor Film - komedie, IFFR, Limelight Met Q&A
10:00 tot 11:38
The Fever
The Fever
The Fever Film - IFFR, Bright Future
10:00 tot 11:38
Moving On
Moving On
Moving On Film - Bright Future Competition, IFFR
10:00 tot 11:45
L'extraordinaire voyage de Marona
L'extraordinaire voyage de Marona
L'extraordinaire voyage de Marona Film - animatie, IFFR, Limelight
10:15 tot 11:47
Matthias et Maxime
Matthias et Maxime
Matthias et Maxime Film - IFFR, Limelight
10:30 tot 12:29
The Halt
The Halt
The Halt Film - IFFR, Signatures
10:30 tot 15:08
€ 14,00
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc Film - IFFR, Limelight
12:00 tot 14:17
Adam
Adam
Adam Film - IFFR, Limelight
12:15 tot 13:53
Fire Will Come
Fire Will Come
Fire Will Come Film - IFFR, Limelight
12:15 tot 13:40
Rocks
Rocks
Rocks Film - IFFR, Synergetic
12:15 tot 13:48
Nasir
Nasir
Nasir Film - IFFR, Tiger Competition
12:45 tot 14:03
Rondleiding AI: More than human
Rondleiding AI: More than human
Rondleiding AI: More than human Rondleiding - Mens en Machine
13:00 tot 14:00
€ 18,50
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers Film - Limelight, IFFR
13:00 tot 14:48
Dichter in één dag
Dichter in één dag
Dichter in één dag Workshop - literair Met Vrouwkje Tuinman
13:00 tot 17:00
€ 40,00
Muidhond
Muidhond
Muidhond Film - IFFR, Limelight Met inleiding
14:15 tot 16:10
Eden
Eden
Eden Film - IFFR, Big Screen Competition Met inleiding
14:15 tot 16:48
Adoration
Adoration
Adoration Film - IFFR, Limelight
14:30 tot 16:08
Desterro
Desterro
Desterro Film - IFFR, drama, Tiger Competition
14:30 tot 16:35
Blanco en blanco
Blanco en blanco
Blanco en blanco Film - IFFR, Voices, drama
14:40 tot 16:20
Rondleiding AI: More than human
Rondleiding AI: More than human
Rondleiding AI: More than human Rondleiding - Mens en Machine
15:00 tot 16:00
€ 18,50
A Swedish Love Story
A Swedish Love Story
A Swedish Love Story Film - Vera, IFFR
15:00 tot 17:00
€ 9,50
Paradise Drifters
Paradise Drifters
Paradise Drifters Film - IFFR, Limelight
15:15 tot 16:40
Little Women
Little Women
Little Women Film - Oscarnominatie , IFFR, Limelight
16:00 tot 18:15
€ 14,00
Ghost Tropic
Ghost Tropic
Ghost Tropic Film - IFFR, Limelight
16:30 tot 18:30
Filmclub Groningen Special
Filmclub Groningen Special
Filmclub Groningen Special Talkshow - IFFR
16:30 tot 18:00
Gratis
Just 6.5
Just 6.5
Just 6.5 Film - IFFR, Limelight
16:45 tot 18:56
Vitalina Varela
Vitalina Varela
Vitalina Varela Film - IFFR, Signatures
16:45 tot 18:49
Si yo fuera el invierno mismo
Si yo fuera el invierno mismo
Si yo fuera el invierno mismo Film - IFFR, Tiger Competition
17:00 tot 18:32
Children of the sea
Children of the sea
Children of the sea Film - IFFR, Voices, animatie Met inleiding
17:15 tot 19:07
The Dying Swan + live score door Jozef van Wissem
The Dying Swan + live score door Jozef van Wissem
The Dying Swan + live score door Jozef van Wissem Film - IFFR, Vera
18:30 tot 19:30
€ 9,50
Atlantique
Atlantique
Atlantique Film - IFFR, Limelight
19:00 tot 20:45
Drama girl
Drama girl
Drama girl Film - IFFR, Bright Future Competition, Tiger Competition
19:15 tot 21:15
Synapses
Synapses
Synapses Film - Big Screen Competition, IFFR
19:15 tot 21:14
Ema
Ema
Ema Film - IFFR, Limelight
19:30 tot 21:12
Il colpo del cane
Il colpo del cane
Il colpo del cane Film - IFFR, Voices
19:30 tot 21:03
Corpus Christi
Corpus Christi
Corpus Christi Film - IFFR, Limelight, drama, Oscarnominatie
20:00 tot 21:55
€ 14,00
Audition
Audition
Audition Film - IFFR, Vera
20:00 tot 22:00
€ 9,50
Les misérables
Les misérables
Les misérables Film - Oscarnominatie , IFFR, Limelight
21:15 tot 22:59
The Lighthouse
The Lighthouse
The Lighthouse Film - IFFR, Limelight, drama, thriller
21:30 tot 23:19
Bacurau
Bacurau
Bacurau Film - IFFR, Limelight Met inleiding
21:45 tot 23:56
Beasts Clawing at Straws
Beasts Clawing at Straws
Beasts Clawing at Straws Film - IFFR, Tiger Competition, komedie, thriller
21:45 tot 23:41
Sound of Metal
Sound of Metal
Sound of Metal Film - IFFR, Limelight
22:00 tot 00:10
True History of the Kelly Gang
True History of the Kelly Gang
True History of the Kelly Gang Film - IFFR, Limelight
22:30 tot 00:34
€ 14,00
Clash remixt IFFR
Clash remixt IFFR
Clash remixt IFFR Feest - IFFR
23:00 tot 03:00
€ 7,50
First Love
First Love
First Love Film - IFFR, Rotterdämmerung
23:30 tot 01:18
Saint Maud
Saint Maud
Saint Maud Film - IFFR, Rotterdämmerung, Voices
23:45 tot 01:08
Zondag 2 februari
IFFR in Groningen
IFFR in Groningen
IFFR in Groningen Film
Hele dag
Varieert
AI: More than Human
AI: More than Human
AI: More than Human Expositie
10:00 tot 18:00
€ 15,00
Storyworld
Storyworld
Storyworld Museum
10:00 tot 18:00
€ 9,00
About Endlessness
About Endlessness
About Endlessness Film - IFFR, The Tyger Burns
10:00 tot 11:16
Balloon
Balloon
Balloon Film - IFFR, Limelight
10:00 tot 11:42
Make Up
Make Up
Make Up Film - IFFR, Bright Future
10:00 tot 11:26
Ghost Tropic
Ghost Tropic
Ghost Tropic Film - IFFR, Limelight
10:00 tot 11:25
IFFR Kids Only
IFFR Kids Only
IFFR Kids Only Kinderfilm - IFFR, Kinderfilm
10:15 tot 11:45
Op de Bühne
Op de Bühne
Op de Bühne Event - muziek, poëzie
11:00 tot 13:00
Gratis
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers Film - Limelight, IFFR
11:00 tot 12:48
€ 14,00
Nafi's Father
Nafi's Father
Nafi's Father Film - Bright Future, IFFR
11:30 tot 13:18
Moving On
Moving On
Moving On Film - Bright Future Competition, IFFR
11:45 tot 13:30
This Is Not a Burial, It’s a Resurrection
This Is Not a Burial, It’s a Resurrection
This Is Not a Burial, It’s a Resurrection Film - Bright Future, IFFR
11:45 tot 13:45
Il colpo del cane
Il colpo del cane
Il colpo del cane Film - IFFR, Voices
12:00 tot 13:33
L'extraordinaire voyage de Marona
L'extraordinaire voyage de Marona
L'extraordinaire voyage de Marona Film - animatie, IFFR, Limelight
12:15 tot 13:47
A Perfectly Normal Family
A Perfectly Normal Family
A Perfectly Normal Family Film - IFFR, Big Screen Competition
12:15 tot 13:48
Rondleiding AI: More than human
Rondleiding AI: More than human
Rondleiding AI: More than human Rondleiding - Mens en Machine
13:00 tot 14:00
€ 18,50
The Barefoot Emperor
The Barefoot Emperor
The Barefoot Emperor Film - komedie, IFFR, Limelight
13:30 tot 15:08
€ 14,00
Atlantique
Atlantique
Atlantique Film - IFFR, Limelight Met inleiding
13:45 tot 15:30
Little Women
Little Women
Little Women Film - Oscarnominatie , IFFR, Limelight
14:00 tot 16:15
Dwelling in the Fuchun Mountains
Dwelling in the Fuchun Mountains
Dwelling in the Fuchun Mountains Film - IFFR, Bright Future, drama
14:00 tot 16:30
Corpus Christi
Corpus Christi
Corpus Christi Film - IFFR, Limelight, drama, Oscarnominatie
14:15 tot 16:10
Farewell Paradise
Farewell Paradise
Farewell Paradise Film - IFFR, Limelight Met Q&A
14:15 tot 16:15
The Cloud in Her Room
The Cloud in Her Room
The Cloud in Her Room Film - IFFR, Tiger Competition
14:15 tot 15:53
Rondleiding AI: More than human
Rondleiding AI: More than human
Rondleiding AI: More than human Rondleiding - Mens en Machine
15:00 tot 16:00
€ 18,50
Balloon
Balloon
Balloon Film - IFFR, Limelight
16:00 tot 17:42
€ 14,00
Children of the sea
Children of the sea
Children of the sea Film - IFFR, Voices, animatie
16:00 tot 17:52
Drama girl
Drama girl
Drama girl Film - IFFR, Bright Future Competition, Tiger Competition
16:30 tot 18:00
Beanpole
Beanpole
Beanpole Film - IFFR, Limelight
16:45 tot 18:59
Valley of Souls
Valley of Souls
Valley of Souls Film - IFFR, Voices
16:45 tot 19:02
Babyteeth
Babyteeth
Babyteeth Film - IFFR, Limelight
16:45 tot 18:45
Wisdom Tooth
Wisdom Tooth
Wisdom Tooth Film - Bright Future Competition, IFFR
17:00 tot 18:44
Little Joe
Little Joe
Little Joe Film - IFFR, Signatures
18:30 tot 20:15
Beasts Clawing at Straws
Beasts Clawing at Straws
Beasts Clawing at Straws Film - IFFR, Tiger Competition, komedie, thriller
18:30 tot 20:26
Ema
Ema
Ema Film - IFFR, Limelight
19:15 tot 20:57
Muidhond
Muidhond
Muidhond Film - IFFR, Limelight
19:15 tot 20:54
Sebastian springt über Geländer
Sebastian springt über Geländer
Sebastian springt über Geländer Film - Bright Future Competition, IFFR
19:30 tot 20:40
The Frenchman
The Frenchman
The Frenchman Film - IFFR, The Tyger Burns
19:45 tot 21:53
The Lighthouse
The Lighthouse
The Lighthouse Film - IFFR, Limelight, drama, thriller
20:00 tot 21:49
€ 14,00
Sound of Metal
Sound of Metal
Sound of Metal Film - IFFR, Limelight Met inleiding
20:45 tot 23:05
The Wild Goose Lake
The Wild Goose Lake
The Wild Goose Lake Film - IFFR, Limelight
21:00 tot 22:53
Bacurau
Bacurau
Bacurau Film - IFFR, Limelight
21:15 tot 23:26
A Beautiful Day in the Neighborhood
A Beautiful Day in the Neighborhood
A Beautiful Day in the Neighborhood Film - Oscarnominatie , IFFR, Voices, biografisch Slotfilm
21:15 tot 23:02
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers Film - Limelight, IFFR
21:30 tot 23:18
Maandag 3 februari
Kleintje Koffie Lewenborg
Kleintje Koffie Lewenborg
Kleintje Koffie Lewenborg Jeugdactiviteit
10:00 tot 11:30
Gratis
Klik & Tik Hoogkerk
Klik & Tik Hoogkerk
Klik & Tik Hoogkerk Spreekuur
10:00 tot 12:00
Gratis
Leesclub Makkelijk Lezen Haren
Leesclub Makkelijk Lezen Haren
Leesclub Makkelijk Lezen Haren Spreekuur
10:30 tot 11:30
Gratis
Mi Vida
Mi Vida
Mi Vida Film - drama, komedie
12:00 tot 13:38
€ 10,50
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama
12:00 tot 14:21
€ 10,50
Aquarela
Aquarela
Aquarela Documentaire - limited screenings, actueel
12:00 tot 13:40
€ 10,50
Out Stealing Horses
Out Stealing Horses
Out Stealing Horses Film - drama
12:15 tot 14:27
€ 10,50
Marianne & Leonard: Words of Love
Marianne & Leonard: Words of Love
Marianne & Leonard: Words of Love Documentaire - muziek, limited screenings
12:25 tot 14:07
€ 10,50
Il traditore
Il traditore
Il traditore Film - drama, Italiaans
13:00 tot 15:42
€ 13,50
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
13:55 tot 15:35
€ 10,50
The Cave
The Cave
The Cave Documentaire - limited screenings
13:55 tot 15:52
€ 10,50
Taalhuis Haren
Taalhuis Haren
Taalhuis Haren Spreekuur
14:00 tot 15:00
Gratis
Bombshell
Bombshell
Bombshell Film - actueel, drama
14:25 tot 16:23
€ 10,50
Digitaal Inloopspreekuur Haren
Digitaal Inloopspreekuur Haren
Digitaal Inloopspreekuur Haren Spreekuur
14:30 tot 16:30
Gratis
Dark Waters
Dark Waters
Dark Waters Film - thriller, drama
14:45 tot 17:01
€ 10,50
La Belle Époque
La Belle Époque
La Belle Époque Film - drama, Frans, komedie
15:00 tot 17:05
€ 10,50
Hors normes
Hors normes
Hors normes Film - drama, komedie
16:00 tot 18:04
€ 10,50
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You Film - drama
16:10 tot 18:00
€ 10,50
1917
1917
1917 Film - oorlog De luxe
16:15 tot 18:24
€ 13,50
Talkshow Hollands Hoop
Talkshow Hollands Hoop
Talkshow Hollands Hoop Talkshow - Groningen
16:30 tot 17:30
Gratis
For Sama
For Sama
For Sama Documentaire - drama
16:40 tot 18:30
€ 10,50
Mind My Mind
Mind My Mind
Mind My Mind Film - Oscarnominatie , animatie, feelgood
17:30 tot 18:10
€ 6,50
Dark Waters
Dark Waters
Dark Waters Film - thriller, drama
18:40 tot 20:56
€ 10,50
Bombshell
Bombshell
Bombshell Film - actueel, drama
18:50 tot 20:48
€ 10,50
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
19:05 tot 20:45
€ 10,50
Noorderpers
Noorderpers
Noorderpers Event
19:30 tot 20:30
Gratis
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama De luxe
20:00 tot 22:21
€ 13,50
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit Film - drama, komedie, oorlog
21:00 tot 22:58
€ 10,50
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers Film - Limelight, IFFR
21:15 tot 23:03
€ 10,50
1917
1917
1917 Film - oorlog
21:15 tot 23:24
€ 10,50
Dinsdag 4 februari
Leesclub Makkelijk Lezen De Wijert
Leesclub Makkelijk Lezen De Wijert
Leesclub Makkelijk Lezen De Wijert Spreekuur
09:30 tot 11:30
Gratis
Klik & Tik Haren
Klik & Tik Haren
Klik & Tik Haren Spreekuur
10:00 tot 12:00
Gratis
Leesclub Makkelijk Lezen Hoogkerk
Leesclub Makkelijk Lezen Hoogkerk
Leesclub Makkelijk Lezen Hoogkerk Spreekuur
10:00 tot 11:30
Gratis
Leesclub Makkelijk Lezen De Wijert
Leesclub Makkelijk Lezen De Wijert
Leesclub Makkelijk Lezen De Wijert Spreekuur
10:00 tot 11:00
Gratis
AI: More than Human
AI: More than Human
AI: More than Human Expositie
10:00 tot 18:00
€ 15,00
Storyworld
Storyworld
Storyworld Museum
10:00 tot 18:00
€ 9,00
Klik & Tik centrum
Klik & Tik centrum
Klik & Tik centrum Spreekuur
10:00 tot 12:00
Gratis
Taalhuis Selwerd
Taalhuis Selwerd
Taalhuis Selwerd Spreekuur
11:30 tot 12:30
Gratis
Mi Vida
Mi Vida
Mi Vida Film - drama, komedie
12:00 tot 13:38
€ 10,50
1917
1917
1917 Film - oorlog
12:00 tot 14:09
€ 10,50
For Sama
For Sama
For Sama Documentaire - drama
12:10 tot 14:00
€ 13,50
Hors normes
Hors normes
Hors normes Film - drama, komedie
12:25 tot 14:29
€ 10,50
Aquarela
Aquarela
Aquarela Documentaire - limited screenings, actueel
12:35 tot 14:15
€ 10,50
Taalhuis Lewenborg
Taalhuis Lewenborg
Taalhuis Lewenborg Spreekuur
13:00 tot 14:00
Gratis
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You Film - drama
13:30 tot 15:20
€ 10,50
Netwerkbijeenkomst | DeBroekriem
Netwerkbijeenkomst | DeBroekriem
Netwerkbijeenkomst | DeBroekriem Spreekuur
13:30 tot 16:00
Gratis
Dark Waters
Dark Waters
Dark Waters Film - thriller, drama
13:55 tot 16:11
€ 10,50
Digitaal Inloopspreekuur Lewenborg
Digitaal Inloopspreekuur Lewenborg
Digitaal Inloopspreekuur Lewenborg Spreekuur
14:00 tot 16:00
Gratis
Out Stealing Horses
Out Stealing Horses
Out Stealing Horses Film - drama De luxe
14:15 tot 16:27
€ 13,50
Marianne & Leonard: Words of Love
Marianne & Leonard: Words of Love
Marianne & Leonard: Words of Love Documentaire - muziek, limited screenings
14:30 tot 16:12
€ 10,50
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama
14:45 tot 17:06
€ 10,50
Het Clubhuis Vinkhuizen
Het Clubhuis Vinkhuizen
Het Clubhuis Vinkhuizen Jeugdactiviteit Speciale editie: Robotje Dash
15:00 tot 17:00
Gratis
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
15:00 tot 16:40
€ 10,50
Cursus LEGO Spike Prime programmeren (9-12 jaar)
Cursus LEGO Spike Prime programmeren (9-12 jaar)
Cursus LEGO Spike Prime programmeren (9-12 jaar) Cursus
15:45 tot 17:15
La Belle Époque
La Belle Époque
La Belle Époque Film - drama, Frans, komedie
16:30 tot 18:35
€ 10,50
Bombshell
Bombshell
Bombshell Film - actueel, drama
16:45 tot 18:43
€ 10,50
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit Film - drama, komedie, oorlog
17:00 tot 18:58
€ 10,50
Mind My Mind
Mind My Mind
Mind My Mind Film - Oscarnominatie , animatie, feelgood
17:30 tot 18:10
€ 6,50
Hors normes
Hors normes
Hors normes Film - drama, komedie
18:40 tot 20:44
€ 10,50
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers Film - Limelight, IFFR
18:50 tot 20:38
€ 10,50
1917
1917
1917 Film - oorlog
19:05 tot 21:14
€ 10,50
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
19:15 tot 20:55
€ 10,50
Poetry per Tutti
Poetry per Tutti
Poetry per Tutti Event - literair, nieuw, Poëzieweek
20:00 tot 23:30
€ 15,00
Il traditore
Il traditore
Il traditore Film - drama, Italiaans
20:00 tot 22:42
€ 13,50
Dark Waters
Dark Waters
Dark Waters Film - thriller, drama
20:55 tot 23:11
€ 10,50
Weathering With You
Weathering With You
Weathering With You Film - animatie, drama, eenmalig
21:00 tot 23:04
€ 10,50
Bombshell
Bombshell
Bombshell Film - actueel, drama
21:15 tot 23:13
€ 10,50
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama
21:30 tot 23:51
€ 10,50
Woensdag 5 februari
Klik  & Tik Ten Boer
Klik  & Tik Ten Boer
Klik & Tik Ten Boer Spreekuur
09:30 tot 11:30
Gratis
Taalcafé Selwerd
Taalcafé Selwerd
Taalcafé Selwerd Spreekuur
09:30 tot 11:00
Gratis
Taalhuis Vinkhuizen
Taalhuis Vinkhuizen
Taalhuis Vinkhuizen Spreekuur
10:00 tot 12:00
Gratis
Leesclub Makkelijk Lezen Lewenborg
Leesclub Makkelijk Lezen Lewenborg
Leesclub Makkelijk Lezen Lewenborg Spreekuur
10:00 tot 11:30
Gratis
AI: More than Human
AI: More than Human
AI: More than Human Expositie
10:00 tot 18:00
€ 15,00
Storyworld
Storyworld
Storyworld Museum
10:00 tot 18:00
€ 9,00
Mi Vida
Mi Vida
Mi Vida Film - drama, komedie
12:00 tot 13:38
€ 10,50
Hors normes
Hors normes
Hors normes Film - drama, komedie
12:25 tot 14:29
€ 10,50
Taalhuis Ten Boer
Taalhuis Ten Boer
Taalhuis Ten Boer Spreekuur
13:00 tot 14:00
Gratis
La Belle Époque
La Belle Époque
La Belle Époque Film - drama, Frans, komedie De luxe
13:00 tot 15:05
€ 13,50
Cursus AI in twee uur
Cursus AI in twee uur
Cursus AI in twee uur Cursus - Mens en Machine
13:00 tot 15:00
€ 5,00
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You Film - drama
13:55 tot 15:45
€ 10,50
Lokaal loket Humanitas | Haren
Lokaal loket Humanitas | Haren
Lokaal loket Humanitas | Haren Spreekuur
14:00 tot 15:30
Gratis
1917
1917
1917 Film - oorlog
14:00 tot 16:09
€ 10,50
Dark Waters
Dark Waters
Dark Waters Film - thriller, drama
14:25 tot 16:41
€ 10,50
Digitaal Inloopspreekuur Haren
Digitaal Inloopspreekuur Haren
Digitaal Inloopspreekuur Haren Spreekuur
14:30 tot 16:30
Gratis
Digitaal inloopspreekuur Hoogkerk
Digitaal inloopspreekuur Hoogkerk
Digitaal inloopspreekuur Hoogkerk Spreekuur
14:30 tot 16:30
Gratis
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama
14:45 tot 17:06
€ 10,50
Lego robots programmeren
Lego robots programmeren
Lego robots programmeren Jeugdactiviteit
15:00 tot 17:00
Gratis
Het Clubhuis Hoogkerk
Het Clubhuis Hoogkerk
Het Clubhuis Hoogkerk Jeugdactiviteit Speciale editie: Robothand
15:00 tot 17:00
Gratis
Nederlands als tweede taal | niveau V C1
Nederlands als tweede taal | niveau V C1
Nederlands als tweede taal | niveau V C1 Cursus - Nederlands, taal
15:00 tot 17:00
€ 245,00
Il traditore
Il traditore
Il traditore Film - drama, Italiaans
15:30 tot 18:12
€ 13,50
The Cave
The Cave
The Cave Documentaire - limited screenings
16:00 tot 17:57
€ 10,50
Marianne & Leonard: Words of Love
Marianne & Leonard: Words of Love
Marianne & Leonard: Words of Love Documentaire - muziek, limited screenings
16:30 tot 18:12
€ 10,50
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers Film - Limelight, IFFR
16:45 tot 18:33
€ 10,50
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
17:00 tot 18:40
€ 10,50
Mind My Mind
Mind My Mind
Mind My Mind Film - Oscarnominatie , animatie, feelgood
17:30 tot 18:10
€ 6,50
Nederlands als tweede taal | niveau V C1
Nederlands als tweede taal | niveau V C1
Nederlands als tweede taal | niveau V C1 Cursus - Nederlands, taal
18:00 tot 20:00
€ 245,00
Cursus Korte verhalen schrijven (12-15 jaar)
Cursus Korte verhalen schrijven (12-15 jaar)
Cursus Korte verhalen schrijven (12-15 jaar) Cursus - nieuw
18:30 tot 20:00
Dark Waters
Dark Waters
Dark Waters Film - thriller, drama
18:40 tot 20:56
€ 10,50
For Sama
For Sama
For Sama Documentaire - drama
18:55 tot 20:45
€ 10,50
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
19:00 tot 20:40
€ 10,50
Cursus Kinderboek schrijven
Cursus Kinderboek schrijven
Cursus Kinderboek schrijven Cursus - literair
19:00 tot 22:00
€ 115,00
Digital Love
Digital Love
Digital Love Talk - Mens en Machine, nieuw
20:00 tot 22:00
€ 10,00
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit Film - drama, komedie, oorlog De luxe
20:00 tot 21:58
€ 13,50
Nederlands als tweede taal | niveau VI C2
Nederlands als tweede taal | niveau VI C2
Nederlands als tweede taal | niveau VI C2 Cursus - Nederlands, taal
20:15 tot 22:15
€ 245,00
Sneak preview
Sneak preview
Sneak preview Film
21:00 tot 23:00
€ 7,50
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama
21:00 tot 23:21
€ 10,50
1917
1917
1917 Film - oorlog
21:15 tot 23:24
€ 10,50
Bombshell
Bombshell
Bombshell Film - actueel, drama
21:30 tot 23:28
€ 10,50