Raak mij aan! Touch me!

Eerstvolgende

Premièredatum

Bekijk agenda

Land

Frankrijk

Jaar

2026

Taal

Frans gesproken, Nederlands ondertiteld

Acteurs

Pauline Clément de la Comédie-Française, Laurent Stocker de la Comédie-Française, Julien Frison de la Comédie-Française

Regie

Bertrand Usclat

Duur

75 min

Heerlijke komedie over een chaotische première-avond bij de Comédie-Française, één van de meest prestigieuze theaterinstituten ter wereld.

Bij de Comédie-Française geldt één gouden regel: de voorstelling gaat àltijd door. Jammer genoeg lijkt er voor Nina verder níets door te gaan, en dat slechts drie uur voor de première van haar regiedebuut. Lady Macbeth zit vast in de trein, apparatuur gaat kapot, ego’s botsen, spanningen lopen hoog op en de paniek slaat toe. Ondertussen tikt de tijd door en moet Nina de boel zien te redden. Gaat haar dat lukken voordat het doek opgaat? 

De la Comédie-Française is een heerlijke chaotische komedie in de stijl van Dix pour cent, over het leven achter de schermen bij het oudste nog spelende theatergezelschap ter wereld. Alle acteurs in de film zijn lid van dit gerenommeerde instituut.

Agenda

Donderdag 30 juli

Premièredatum

Misschien vind je dit ook leuk

Blijf op de hoogte

Blijf op de hoogte

De nieuwste premières, filmtips, klassiekers en meer elke week in je mailbox!

Selecteer nieuwsbrieven