Raak mij aan! Touch me!

Eerstvolgende

ma 6 jul van 12:00 tot 14:00

Tickets Tijden & tickets

Elke maand kunnen ouders, grootouders en verzorgers met hun baby naar een gloednieuwe film uit ons programma. 

Bij deze speciale vertoningen in de luxe zaal is een magnetron aanwezig, blijft het licht gedimd, staat het volume zachter en liggen er verschoonkussens klaar. Zo hoef je geen film meer te missen. (Voor je baby hoef je geen ticket te kopen).

Let op, bij drukte is het niet mogelijk om een kinderwagen mee de zaal in te nemen. Deze kun je buiten de zaal laten staan bij de onbewaakte garderobe. 

Disclosure Day | ma 6 juli

Als je erachter zou komen dat we niet alleen zijn, als iemand het je zou laten zien, met bewijs zou komen, zou je dan bang worden? Deze zomer hebben zeven miljard mensen recht op de waarheid. De nieuwe film geschreven en regegiseerd door Steven Spielberg, met hoofdrollen voor o.a. Emily Blunt (Oppenheimer, A Quiet Place), Emmy- en Golden Globe-winnaar Josh O’Connor (Challengers, The Crown), en Colin Firth (The King’s Speech).

Lengte: 146 min.    
Engels gesproken, Nederlands ondertiteld

Agenda

Maandag 6 juli

12:00 - 14:00

€ 15,00

Camera 3 Deluxe

Film: Disclosure Day
Maandag 3 augustus

12:00 - 14:00

€ 15,00

Camera 3 Deluxe

Maandag 7 september

12:00 - 14:00

€ 15,00

Camera 3 Deluxe

Misschien vind je dit ook leuk

Blijf op de hoogte

Blijf op de hoogte

De nieuwste premières, filmtips, klassiekers en meer elke week in je mailbox!

Selecteer nieuwsbrieven