Raak mij aan! Touch me!

Eerstvolgende

Premièredatum

Bekijk agenda

Land

Duitsland

Jaar

2026

Taal

Dari,Pasjtoe gesproken, Nederlands ondertiteld

Cast

Anwar Hashimi

Regie

Shahrbanoo Sadat

Duur

103 min

Regisseur, scenarist én hoofdrolspeelster Shahrbanoo Sadat laat met No Good Men een beeld van Afghanistan, met humor en romantiek. De film opende het afgelopen filmfestival van Berlijn.

Afghanistan, 2021, kort voordat de Taliban weer aan de macht komen. Naru, de enige cameravrouw bij het belangrijkste televisiestation van Kabul, probeert de voogdij over haar driejarige zoon te behouden. Sinds ze haar overspelige man heeft verlaten, is ze er – net als de meeste Afghaanse vrouwen - van overtuigd geraakt dat er in haar land geen goede mannen bestaan. 

Daarom is Naru verrast wanneer Qodrat, de belangrijkste journalist van Kabul TV, haar een carrièremogelijkheid aanbiedt. Terwijl ze samen kriskras door de stad reizen om verslag te doen van de laatste dagen van vrijheid, slaan de vonken tussen hen over en begint Naru te twijfelen aan haar overtuiging. Zou er toch ergens een goede man bestaan? 

Agenda

Donderdag 17 september

Premièredatum

Misschien vind je dit ook leuk

Blijf op de hoogte

Blijf op de hoogte

De nieuwste premières, filmtips, klassiekers en meer elke week in je mailbox!

Selecteer nieuwsbrieven