Raak mij aan! Touch me!

> Agenda

Vandaag
Hele dag
Chas Gerretsen | Foto-expositie Expositie
Hele dag
Storyworld Museum
10:20
The Great Escaper Film - drama
10:30
Spruit Cinema (2+) Kinderfilm
10:30
Peppa's Bioscoop Feestje (2+) Kinderfilm
10:40
Docs: Anselm (2D) Film
11:00
Docs: Songs of Earth Documentaire
Hele dag
Walk-in Smartlab Event - tech
12:00
Op de Bühne Event
12:15
Docs: Vogels Kun Je Niet Melken Documentaire
12:30
The Zone of Interest Film - drama
12:40
Wonka (NL) (6+) Kinderfilm
12:50
All of Us Strangers Film - drama
13:00
Kids Talk: Hoe maak je een tv-serie? (7+) Kidsactiviteit
13:00
Blackbird Blackbird Blackberry Film - drama
13:00
Medialab instuif (6+) Kidsactiviteit
14:30
Gewoon Super! (5+) Kinderfilm - animatie
14:45
Docs: Songs of Earth Documentaire
15:10
Rapito Film
15:20
The Holdovers Film - drama, komedie
15:30
Dune: Part One Film - actie, avontuur, fantasy
16:00
Filmcollege: De vijf M’en van Michael Mann Talk
16:30
Classics: Beau travail Film - drama
16:45
Poor Things Film - drama, komedie
18:00
The Great Escaper Film - drama
18:10
Mars Express Film - animatie, sci-fi
18:20
Scrapper Film - drama, komedie
18:30
All of Us Strangers Film - drama
19:30
Dune: Part Two Film - actie, avontuur, fantasy
Laatste kaarten!
19:40
Poor Things Film - drama, komedie
20:05
Blackbird Blackbird Blackberry Film - drama
20:15
The Boy and the Heron Film - animatie, Framed
20:25
The Zone of Interest Film - drama
20:45
Le Successeur Film - drama
Morgen
12:00
The Old Oak Film - drama
12:15
The Holdovers Film - drama, komedie
12:30
Docs: Songs of Earth Documentaire
13:00
The Zone of Interest Film - drama
13:00
Klik & Tik Spreekuur
14:30
The Great Escaper Film - drama
14:40
Docs: Vogels Kun Je Niet Melken Documentaire
15:15
Perfect Days Film
15:30
Poor Things Film - drama, komedie
16:30
One Life Film - drama
16:45
Scrapper Film - drama, komedie
17:00
All of Us Strangers Film - drama
18:00
How to Have Sex Film - drama
18:15
Rapito Film
18:30
Docs: Songs of Earth Documentaire
18:45
The Zone of Interest Film - drama
19:00
Le Successeur Film - drama
19:15
Blackbird Blackbird Blackberry Film - drama
20:00
Dune: Part Two Film - actie, avontuur, fantasy
20:30
Classics: Thief Film
21:00
The Holdovers Film - drama, komedie
21:10
Poor Things Film - drama, komedie
21:30
Io Capitano Film - drama
21:40
All of Us Strangers Film - drama
Meer? Ga naar Forum.nl/agenda