Raak mij aan! Touch me!
AI: More than Human
Deze winter bij het Forum
Mens & Machine

AI: More than Human

Tickets

Deze winter bij het Forum

Nieuwe events

Mens & Machine

Programma

Highlights

Agenda

Vandaag
10:00
Kleintje Koffie Hoogkerk Jeugdactiviteit
10:00
Klik & Tik Hoogkerk Spreekuur
10:30
Leesclub Makkelijk Lezen Ten Boer Spreekuur
10:30
Leesclub Makkelijk Lezen Haren Spreekuur
12:00
Mi Vida Film - drama, komedie
12:00
Marriage Story Film - drama
12:15
The Invisible Life of Euridice Gusmao Film - drama
13:00
Sorry We Missed You Film - drama
14:00
Taalhuis Haren Spreekuur
14:00
Martin Eden Film - drama, limited screenings
14:30
Digitaal Inloopspreekuur Haren Spreekuur
14:45
The Farewell Film - drama
15:00
Het Clubhuis Selwerd Jeugdactiviteit
15:00
Roald Dahl Tour Jeugdactiviteit - Roald Dahl Festival
15:15
Parasite Film - drama
16:00
Story Time Jeugdactiviteit - language no problem
16:00
J'ai perdu mon corps Film - animatie, Frans, limited screenings
16:30
Sorry We Missed You Film - drama
16:45
Mi Vida Film - drama, komedie
17:00
Ze noemen me Baboe Documentaire - IDFA, competitie
18:30
Marriage Story Film - drama
18:45
Parasite Film - drama
19:00
Amazing Grace Documentaire
19:00
J'ai perdu mon corps Film - animatie, Frans, limited screenings
20:00
The Farewell Film - drama
21:00
Martin Eden Film - drama, limited screenings
21:00
The Invisible Life of Euridice Gusmao Film - drama
21:15
Sorry We Missed You Film - drama
21:30
The Farewell Film - drama
Morgen
09:30
Leesclub Makkelijk Lezen De Wijert Spreekuur
10:00
Kleintje Koffie Vinkhuizen Jeugdactiviteit
10:00
Klik & Tik Haren Spreekuur
10:00
Leesclub Makkelijk Lezen Hoogkerk Spreekuur
10:00
Leesclub Makkelijk Lezen De Wijert Spreekuur
10:00
AI: More than Human Expositie
11:30
Taalhuis Selwerd Spreekuur
12:00
Portrait de la jeune fille en feu Film - drama, pride
12:00
Mi Vida Film - drama, komedie
12:15
Amazing Grace Documentaire
12:30
Martin Eden Film - drama, limited screenings
13:00
Taalhuis Lewenborg Spreekuur
13:00
Sorry We Missed You Film - drama
14:00
Digitaal Inloopspreekuur Lewenborg Spreekuur
14:00
J'ai perdu mon corps Film - animatie, Frans, limited screenings
14:15
The Invisible Life of Euridice Gusmao Film - drama
14:30
The Farewell Film - drama
15:15
Marriage Story Film - drama
16:00
Parasite Film - drama
16:35
Sorry We Missed You Film - drama
17:00
Ze noemen me Baboe Documentaire - IDFA, competitie
18:45
Mi Vida Film - drama, komedie
18:45
Martin Eden Film - drama, limited screenings
18:45
J'ai perdu mon corps Film - animatie, Frans, limited screenings
19:00
Sorry We Missed You Film - drama
20:00
The Invisible Life of Euridice Gusmao Film - drama
20:35
The Invisible Life of Euridice Gusmao Film - drama
20:45
Marriage Story Film - drama
21:05
The Farewell Film - drama
21:20
Parasite Film - drama
Toon volledige agenda

Bekijk ook

Winter highlights Winter highlights

Winter highlights

Deze winter bij het Forum!

Roald Dahl Festival Roald Dahl Festival

Roald Dahl Festival

Voor alle weetal-mensbaksels!

Expo - The Art of Aardman, Shaun the Sheep and Friends Expo - The Art of Aardman, Shaun the Sheep and Friends

Expo - The Art of Aardman, Shaun the Sheep and Friends

Net bevestigd: oktober 2020 The Art of Aardman, Shaun the Sheep and Friends.

Storyworld - open 11 januari 2020

Zaterdag 11 januari opent Storyworld, het jongste, stoerste en leukste museum van Nederland over strips, animatie en games. Ben jij er ook bij?

Afbeelding Sonic © SEGA

Storyworld - open 11 januari 2020

Weet als eerste
wat er speelt

Bring it on