Raak mij aan! Touch me!

Eerstvolgende

za 21 nov van 20:45 tot 23:45

Tickets Tijden & tickets

Jaar

2026

Taal

Engels gesproken, Nederlands ondertiteld

Regie

Nathan Fielder, Lance Oppenheim

Duur

180 min

In de laatste 34 dagen voordat ze aan een celstraf van elf jaar begint, opent Elizabeth Holmes, de voor fraude veroordeelde oprichter van het beruchte medische techbedrijf Theranos, haar deuren voor filmmakers Nathan Fielder.

Volledige toegang is de afspraak. Willen Holmes en haar levenspartner Billy Evans met deze uitnodiging laten zien dat Holmes niks te verbergen heeft en zo haar onschuld aantonen? Of zijn er andere redenen?

De filmcrew begint sceptisch aan het avontuur. Wat volgt is een intrigerend spel tussen Fielder, Holmes en Evans waarbij de toeschouwer, heen en weer geslingerd in een emotionele achtbaan van twists en turns, zich constant afvraagt: waar kijk ik naar? In dit even bizarre als complexe portret van een ondoorgrondelijke fraudeur is niets wat het lijkt. Fielder bevraagt, verleidt, prikt, daagt uit en trekt alles uit de kast om grip te krijgen op de situatie. Holmes en Evans bewegen mee en duwen terug. Wie bespeelt eigenlijk wie?

Ongemakkelijk, grappig en bloedstollend spannend peilt deze film, waar drie jaar lang in het geheim aan werd gewerkt, de uitdagingen en beperkingen in het doorgronden en portretteren van een mens.

Agenda

Zaterdag 21 november

20:45 - 23:45

€ 11,50

Camera 5

Zondag 22 november

19:30 - 22:30

€ 11,50

Camera 5

Donderdag 7 januari

Premièredatum

IDFA in Groningen

It's not what you look at, it's what you see

Wo 18 t/m zo 22 nov

International Documentary Film Festival Amsterdam in Groningen is dé kans om de documentairehits van komend jaar alvast op het grote doek te zien.

Meer IDFA

Blijf op de hoogte

Blijf op de hoogte

De nieuwste premières, filmtips, klassiekers en meer elke week in je mailbox!

Selecteer nieuwsbrieven