Raak mij aan! Touch me!

Eerstvolgende

za 7 nov van 15:30 tot 16:00

Bekijk agenda

Eén lange tafel, dwars door duizend jaar Groningen. Schuif aan voor taart en een goed gesprek over wat Groningen een fijne stad maakt.

Taart smaakt altijd beter als je hem deelt. Midden in de Niemeyer staat één lange tafel, gedekt met een tafelloper van pagina's uit STAD O5O. Je eet boven duizend jaar Groningen.

Geen podium of lange speeches. Wel goede taart en alle ruimte om met elkaar in gesprek te raken: over je favoriete plek in de stad, over wat er beter kan, en over wat er ontstaat als je eens naast iemand anders aanschuift.

De Taartentafel brengt bezoekers, makers en stadmakers bij elkaar. Ellen Schindler opent kort vanuit de graphic novel STAD O5O, daarna is het woord aan de tafel. Iedereen mag aanschuiven. Pak een stoel, kies een stuk taart en laat je verrassen door wie er naast je zit.

 

Beeld: Githa Schrijver

Agenda

Zaterdag 7 november

15:30 - 16:00

Gratis

Niemeyer

Let's Gro

Let’s Gro is hét festival over de toekomst van Groningen waar iedereen welkom is om mee te denken over ideeën, aan te schuiven bij presentaties over nieuwe projecten en te luisteren en kijken naar inspirerende sprekers. Met een uitgebreid programma vol workshops, films, muziek, installaties, maquettes en nog veel meer is Let's Gro op 6, 7 en 8 november weer dé plek om stil te staan bij de toekomst van Groningen.

Misschien vind je dit ook leuk

Blijf op de hoogte

Blijf op de hoogte

Onze laatste films, talks, exposities, events en meer elke week in je mailbox!

Selecteer nieuwsbrieven