- Kinderfilm


Het extravagante jongetje Gugu woont bij zijn oma, bij wie hij helemaal zichzelf kan zijn. Als Oma's geheugen haar steeds meer in de steek laat en dit hun veilige leventje overhoop dreigt te halen, doet Gugu er alles aan om dat te voorkomen, in deze kleurrijke Braziliaanse film vol muziek.
Gugu woont in een klein dorpje in Brazilië. Hij is bijna 12 en droomt ervan om profvoetballer te worden. Ook leeft hij zich graag uit met schmink en verkleedkleren. Gugu groeit op bij zijn Oma Dilma, wiens warmte en ruimdenkendheid hem de ruimte geven om gewoon zichzelf te zijn. Dat is soms niet makkelijk, want Gugu's vader en de mensen uit het dorp vinden hem maar vreemd. Het is Gugu en Oma tegen de wereld! Maar wanneer Oma's geheugen haar steeds meer in de steek laat, moet Gugu alles op alles zetten om hun veilige leventje te beschermen. Een prachtige kleurrijke en muzikale film.
Combi-deal: film en Cinekid Lab
Deze film is onderdeel van het Cinekid festival. Je koopt voor een Cinekid-filmvoorstelling een kaartje van € 12,00. Met dit ticket krijg je ook de hele dag toegang tot het Cinekid Lab: onze digitale speeltuin vol installaties en games, verspreid door het Forum.
Stadjerspaskorting
Heb je een Stadjerspas? Dan kost een combi-deal maar € 4,00. Bestel je tickets van tevoren online, via de Tickets knop hieronder.
10:15 - 11:48
€ 12,00
Camera 3 Deluxe
10:00 - 11:33
€ 12,00
Camera 3 Deluxe
11:45 - 13:18
€ 12,00
Camera 1

Kom in de herfstvakantie van maandag 12 tot en met vrijdag 16 oktober naar het Forum, beleef de beste kinderfilms, doe mee met de coolste workshops en ontdek het Cinekid Lab: onze digitale speeltuin vol installaties en games, verspreid door het hele Forum!

De leukste kidsactiviteiten, zoals workshops, knutselen, voorstellingen, voorlezen en meer maandelijks in je mailbox!