Raak mij aan! Touch me!
Een aangrijpend portret van het late seksuele ontwaken van een zelfredzame vrouw in een Georgisch dorp.
Deze subtiele parel van een film is gebaseerd op de gevierde roman van feministisch schrijfster Tamta Melashvili en volgt Etero, een kordate 48-jarige vrouw die in een provinciedorp in Georgië woont. Etero verkoopt huishoudelijke producten aan de lokale vrouwen, droomt van een vredig pensioen en maakt jam van de bramen die ze bij de rivier heeft verzameld. Ze lijkt content te zijn en trots op haar onafhankelijke manier van leven, ondanks alle roddels en oordelen van de andere dorpelingen. Totdat er onverwachts een romance opbloeit tussen Etero en een lokale bezorger. Ze ontdekt haar seksuele verlangens en de lang vergeten mogelijkheid van een totaal ander leven.
 
Met Eka Chavleishvili in een boeiende hoofdrol en een geduldige, gevoelige manier van omgaan met het onderwerp, werpt deze film een licht op een sterk en prachtig soort leven dat vaak onterecht onzichtbaar blijft.
 
 

Agenda

Zondag 3 maart
13:00 tot 15:02
Camera 5
€ 12,00
20:05 tot 22:07
Camera 3 Deluxe
€ 14,50
Maandag 4 maart
19:15 tot 21:17
Camera 1
€ 12,00
Dinsdag 5 maart
11:50 tot 13:52
Rabo Studio
€ 12,00
Woensdag 6 maart
21:00 tot 23:02
Camera 4
€ 12,00
Taal
Georgisch gesproken, Nederlands ondertiteld
Duur
110 min
Kijkwijzer
Acteurs
Temiko Chinchinadze, Eka Chavleishvili, Pikria Nikabadze, Anka Khurtsidze, Tamar Mdinaradze, Lia Abuladze
Land
Georgië,Zwitserland
Jaar
2023
Regie
Elene Naveriani

Misschien vind je dit ook leuk

The Great Escaper The Great Escaper

The Great Escaper

zo 3 mrt van 10:20 tot 12:07
Spruit Cinema (2+) Spruit Cinema (2+)

Spruit Cinema (2+)

zo 3 mrt van 10:30 tot 11:30
Peppa's Bioscoop Feestje (2+) Peppa's Bioscoop Feestje (2+)

Peppa's Bioscoop Feestje (2+)

zo 3 mrt van 10:30 tot 11:55
Docs: Anselm (2D) Docs: Anselm (2D)

Docs: Anselm (2D)

zo 3 mrt van 10:40 tot 12:23
Docs: Songs of Earth Docs: Songs of Earth

Docs: Songs of Earth

zo 3 mrt van 11:00 tot 12:40
Docs: Vogels Kun Je Niet Melken Docs: Vogels Kun Je Niet Melken

Docs: Vogels Kun Je Niet Melken

zo 3 mrt van 12:15 tot 14:08
The Zone of Interest The Zone of Interest

The Zone of Interest

zo 3 mrt van 12:30 tot 14:26
Wonka (NL) (6+) Wonka (NL) (6+)

Wonka (NL) (6+)

zo 3 mrt van 12:40 tot 14:51
All of Us Strangers All of Us Strangers

All of Us Strangers

zo 3 mrt van 12:50 tot 14:45
Blackbird Blackbird Blackberry Blackbird Blackbird Blackberry

Blackbird Blackbird Blackberry

zo 3 mrt van 13:00 tot 15:02
Gewoon Super! (5+) Gewoon Super! (5+)

Gewoon Super! (5+)

zo 3 mrt van 14:30 tot 16:03
Rapito Rapito

Rapito

zo 3 mrt van 15:10 tot 17:35
The Holdovers The Holdovers

The Holdovers

zo 3 mrt van 15:20 tot 17:43
Dune: Part One Dune: Part One

Dune: Part One

zo 3 mrt van 15:30 tot 18:26
Filmcollege: De vijf M’en van Michael Mann Filmcollege: De vijf M’en van Michael Mann

Filmcollege: De vijf M’en van Michael Mann

zo 3 mrt van 16:00 tot 17:00
Classics: Beau travail Classics: Beau travail

Classics: Beau travail

zo 3 mrt van 16:30 tot 18:12
Poor Things Poor Things

Poor Things

zo 3 mrt van 16:45 tot 19:16
Mars Express Mars Express

Mars Express

zo 3 mrt van 18:10 tot 19:49
Scrapper Scrapper

Scrapper

zo 3 mrt van 18:20 tot 19:54
Dune: Part Two Dune: Part Two

Dune: Part Two

zo 3 mrt van 19:30 tot 22:26
The Boy and the Heron The Boy and the Heron

The Boy and the Heron

zo 3 mrt van 20:15 tot 22:29
Le Successeur Le Successeur

Le Successeur

zo 3 mrt van 20:45 tot 22:42
The Old Oak The Old Oak

The Old Oak

ma 4 mrt van 12:00 tot 14:03
Perfect Days Perfect Days

Perfect Days

ma 4 mrt van 15:15 tot 17:30
One Life One Life

One Life

ma 4 mrt van 16:30 tot 18:30
How to Have Sex How to Have Sex

How to Have Sex

ma 4 mrt van 18:00 tot 19:41
Classics: Thief Classics: Thief

Classics: Thief

ma 4 mrt van 20:30 tot 22:42
Io Capitano Io Capitano

Io Capitano

ma 4 mrt van 21:30 tot 23:42
Inshallah a Boy Inshallah a Boy

Inshallah a Boy

di 5 mrt van 14:35 tot 16:38
Ferrari Ferrari

Ferrari

di 5 mrt van 15:40 tot 18:01
Classics: Chocolat Classics: Chocolat

Classics: Chocolat

di 5 mrt van 16:15 tot 18:10
Docs: Mutiny In Heaven: The Birthday Party Docs: Mutiny In Heaven: The Birthday Party

Docs: Mutiny In Heaven: The Birthday Party

di 5 mrt van 16:35 tot 18:23
Samsara Samsara

Samsara

di 5 mrt van 18:40 tot 20:43
The Iron Claw The Iron Claw

The Iron Claw

di 5 mrt van 21:10 tot 23:33
Le Pot-Au-Feu Le Pot-Au-Feu

Le Pot-Au-Feu

wo 6 mrt van 12:45 tot 15:10
Robot Dreams Robot Dreams

Robot Dreams

wo 6 mrt van 14:40 tot 16:33
Docs: Alreadymade Docs: Alreadymade

Docs: Alreadymade

Premièredatum do 7 mrt
Holly Holly

Holly

Premièredatum do 7 mrt
The Promised Land The Promised Land

The Promised Land

Premièredatum do 7 mrt
Future Me Future Me

Future Me

Premièredatum do 7 mrt
Wicked Little Letters Wicked Little Letters

Wicked Little Letters

Premièredatum do 7 mrt
Le Pot-Au-Feu Cinemadiner Le Pot-Au-Feu Cinemadiner

Le Pot-Au-Feu Cinemadiner

do 7 mrt van 18:30 tot 21:00
C'è ancora domani C'è ancora domani

C'è ancora domani

vr 8 mrt van 18:40 tot 20:38
American Fiction American Fiction

American Fiction

vr 8 mrt van 18:50 tot 20:57
Classics: Stop Making Sense Classics: Stop Making Sense

Classics: Stop Making Sense

vr 8 mrt van 20:00 tot 21:38
Classics: Manhunter Classics: Manhunter

Classics: Manhunter

vr 8 mrt van 21:00 tot 23:10
Classics: Jodorowsky's Dune Classics: Jodorowsky's Dune

Classics: Jodorowsky's Dune

za 9 mrt van 16:00 tot 17:40
Anatomy of a Fall Anatomy of a Fall

Anatomy of a Fall

zo 10 mrt van 10:20 tot 13:02
Das Lehrerzimmer Das Lehrerzimmer

Das Lehrerzimmer

zo 10 mrt van 10:50 tot 12:38
Docs: Groenkijkers Docs: Groenkijkers

Docs: Groenkijkers

zo 10 mrt van 11:00 tot 12:20
Past Lives Past Lives

Past Lives

zo 10 mrt van 13:10 tot 15:06
Killers of the Flower Moon Killers of the Flower Moon

Killers of the Flower Moon

zo 10 mrt van 13:30 tot 17:21
Oppenheimer Oppenheimer

Oppenheimer

zo 10 mrt van 15:40 tot 18:50
Classics: The Last of the Mohicans Classics: The Last of the Mohicans

Classics: The Last of the Mohicans

ma 11 mrt van 18:50 tot 20:52
Docs: El Eco Docs: El Eco

Docs: El Eco

Premièredatum do 14 mrt
Banel & Adama Banel & Adama

Banel & Adama

Premièredatum do 14 mrt
Docs: Verdwenen Stad Docs: Verdwenen Stad

Docs: Verdwenen Stad

Premièredatum do 14 mrt
Dream Scenario Dream Scenario

Dream Scenario

Premièredatum do 14 mrt
Classics: Heat Classics: Heat

Classics: Heat

vr 15 mrt van 20:30 tot 23:30
National Theatre Live: Vanya National Theatre Live: Vanya

National Theatre Live: Vanya

zo 17 mrt van 13:30 tot 15:37
Les Indésirables Les Indésirables

Les Indésirables

di 19 mrt van 19:00 tot 20:56
Kung Fu Panda 4 (NL) Kung Fu Panda 4 (NL)

Kung Fu Panda 4 (NL)

Premièredatum wo 20 mrt
Sneak Preview Sneak Preview

Sneak Preview

wo 20 mrt van 20:30 tot 22:30
Evil Does Not Exist Evil Does Not Exist

Evil Does Not Exist

Premièredatum do 21 mrt
Blue Giant Blue Giant

Blue Giant

Premièredatum do 21 mrt
Humanist Vampire Too Sensitive to Kill Humanist Vampire Too Sensitive to Kill

Humanist Vampire Too Sensitive to Kill

Premièredatum do 21 mrt
Classics: The Insider Classics: The Insider

Classics: The Insider

vr 22 mrt van 20:30 tot 23:18
Marvelous Mind: Onder het Maaiveld Marvelous Mind: Onder het Maaiveld

Marvelous Mind: Onder het Maaiveld

ma 25 mrt van 19:00 tot 20:50
Classics: Collateral Classics: Collateral

Classics: Collateral

ma 25 mrt van 20:30 tot 22:40
Katak, de dappere beloega (6+) Katak, de dappere beloega (6+)

Katak, de dappere beloega (6+)

Premièredatum wo 27 mrt
Hoe lees ik een film? Hoe lees ik een film?

Hoe lees ik een film?

wo 27 mrt van 18:50 tot 21:50
Los Delincuentes Los Delincuentes

Los Delincuentes

Premièredatum do 28 mrt
Ama Gloria Ama Gloria

Ama Gloria

Premièredatum do 28 mrt
El Paraíso El Paraíso

El Paraíso

Premièredatum do 28 mrt
Classics: Miami Vice Classics: Miami Vice

Classics: Miami Vice

do 28 mrt van 20:30 tot 23:06
Koolhovens Keuze Koolhovens Keuze

Koolhovens Keuze

vr 29 mrt van 19:30 tot 22:46
Melk Melk

Melk

Premièredatum do 4 apr
The Waste Land The Waste Land

The Waste Land

Premièredatum do 4 apr
La Chimera La Chimera

La Chimera

Premièredatum do 4 apr
Classics: Alps Classics: Alps

Classics: Alps

ma 8 apr van 20:30 tot 22:13
Four Daughters Four Daughters

Four Daughters

Premièredatum do 11 apr
Classics: The Lobster Classics: The Lobster

Classics: The Lobster

zo 14 apr van 16:00 tot 18:08
Green Border Green Border

Green Border

Premièredatum do 18 apr
Classics: The Killing Of A Sacred Deer Classics: The Killing Of A Sacred Deer

Classics: The Killing Of A Sacred Deer

zo 21 apr van 16:00 tot 18:11
Vos en Haas Redden het Bos (5+) Vos en Haas Redden het Bos (5+)

Vos en Haas Redden het Bos (5+)

Premièredatum wo 24 apr
Terrestrial Verses Terrestrial Verses

Terrestrial Verses

Premièredatum do 25 apr
Classics: The Favourite Classics: The Favourite

Classics: The Favourite

zo 28 apr van 16:00 tot 18:10
The Florida Project The Florida Project

The Florida Project

zo 28 apr van 20:00 tot 22:02
Rondleiding: Achter de schermen (7+) Rondleiding: Achter de schermen (7+)

Rondleiding: Achter de schermen (7+)

do 2 mei van 11:00 tot 12:00
The Beast The Beast

The Beast

Premièredatum do 9 mei
Garfield (NL) (6+) Garfield (NL) (6+)

Garfield (NL) (6+)

Premièredatum wo 22 mei
Levante Levante

Levante

Premièredatum do 20 jun

Wekelijks filmnieuws in je inbox? >

Wekelijks filmnieuws in je inbox? >