Raak mij aan! Touch me!
Agenda

Films

Volledige agenda
Zoek
Filter op
Genre
Dag
Soort
Locatie
Vandaag
Aquarela
Aquarela
Aquarela Documentaire - limited screenings, actueel
10:30 tot 12:10
€ 10,50
Hors normes
Hors normes
Hors normes Film - drama, komedie
10:45 tot 12:49
€ 10,50
Best of IDFA 2019 On Tour
Best of IDFA 2019 On Tour
Best of IDFA 2019 On Tour Documentaire - IDFA
11:00 tot 16:30
€ 27,50
Marianne & Leonard: Words of Love
Marianne & Leonard: Words of Love
Marianne & Leonard: Words of Love Documentaire - muziek, limited screenings
11:15 tot 12:57
€ 10,50
Mi Vida
Mi Vida
Mi Vida Film - drama, komedie
11:30 tot 13:08
€ 13,50
The Cave
The Cave
The Cave Documentaire - limited screenings
12:00 tot 13:57
€ 10,50
Out Stealing Horses
Out Stealing Horses
Out Stealing Horses Film - drama
12:30 tot 14:42
€ 10,50
Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Kinderfilm - animatie
13:15 tot 15:07
€ 10,50
1917
1917
1917 Film - oorlog
13:30 tot 15:39
€ 10,50
La Belle Époque
La Belle Époque
La Belle Époque Film - drama, Frans, komedie De luxe
13:45 tot 15:50
€ 13,50
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
14:20 tot 16:00
€ 10,50
Mind My Mind
Mind My Mind
Mind My Mind Film - Oscarnominatie , animatie, feelgood
15:10 tot 15:50
€ 6,50
Il traditore
Il traditore
Il traditore Film - drama, Italiaans
15:30 tot 18:05
€ 10,50
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama
16:00 tot 18:21
€ 10,50
Bombshell
Bombshell
Bombshell Film - actueel, drama
16:15 tot 18:13
€ 10,50
The Peanut Butter Falcon
The Peanut Butter Falcon
The Peanut Butter Falcon Film - avontuur, komedie
16:25 tot 18:08
€ 10,50
Goldie
Goldie
Goldie Film - drama De luxe
16:30 tot 18:08
€ 13,50
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit Film - drama, komedie, oorlog
16:45 tot 18:43
€ 10,50
Divino Amor
Divino Amor
Divino Amor Film - drama
18:45 tot 20:35
€ 10,50
Hors normes
Hors normes
Hors normes Film - drama, komedie
19:00 tot 21:04
€ 10,50
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You Film - drama
19:00 tot 20:50
€ 10,50
Il testimone invisibile
Il testimone invisibile
Il testimone invisibile Film - Italiaans, limited screenings, thriller
19:00 tot 20:52
€ 10,50
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
19:30 tot 21:10
€ 10,50
La Belle Époque
La Belle Époque
La Belle Époque Film - drama, Frans, komedie De luxe
20:00 tot 22:05
€ 13,50
1917
1917
1917 Film - oorlog
20:55 tot 23:04
€ 10,50
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit Film - drama, komedie, oorlog
21:05 tot 23:03
€ 10,50
Bombshell
Bombshell
Bombshell Film - actueel, drama
21:15 tot 23:13
€ 10,50
Goldie
Goldie
Goldie Film - drama
21:20 tot 22:58
€ 10,50
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama
21:30 tot 23:51
€ 10,50
Morgen
Mi Vida
Mi Vida
Mi Vida Film - drama, komedie
12:00 tot 13:38
€ 10,50
1917
1917
1917 Film - oorlog
12:15 tot 14:24
€ 10,50
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
12:30 tot 14:10
€ 10,50
La Belle Époque
La Belle Époque
La Belle Époque Film - drama, Frans, komedie
12:30 tot 14:35
€ 10,50
Divino Amor
Divino Amor
Divino Amor Film - drama De luxe
13:45 tot 15:35
€ 13,50
The Cave
The Cave
The Cave Documentaire - limited screenings
14:00 tot 15:57
€ 10,50
Hors normes
Hors normes
Hors normes Film - drama, komedie
14:25 tot 16:29
€ 10,50
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama
14:40 tot 17:01
€ 10,50
Goldie
Goldie
Goldie Film - drama
14:50 tot 16:28
€ 10,50
Il testimone invisibile
Il testimone invisibile
Il testimone invisibile Film - Italiaans, limited screenings, thriller De luxe
16:00 tot 17:52
€ 13,50
The Peanut Butter Falcon
The Peanut Butter Falcon
The Peanut Butter Falcon Film - avontuur, komedie
16:15 tot 17:58
€ 10,50
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You Film - drama
16:30 tot 18:20
€ 10,50
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit Film - drama, komedie, oorlog
16:45 tot 18:43
€ 10,50
Bombshell
Bombshell
Bombshell Film - actueel, drama
16:45 tot 18:43
€ 10,50
Mind My Mind
Mind My Mind
Mind My Mind Film - Oscarnominatie , animatie, feelgood
17:30 tot 18:10
€ 6,50
Hors normes
Hors normes
Hors normes Film - drama, komedie
18:30 tot 20:34
€ 10,50
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
18:45 tot 20:25
€ 10,50
Her
Her
Her Film - Mens en Machine, sci-fi Met inleiding en nagesprek
19:00 tot 21:26
€ 10,50
Goldie
Goldie
Goldie Film - drama
19:15 tot 20:53
€ 10,50
Il traditore
Il traditore
Il traditore Film - drama, Italiaans De luxe
20:00 tot 22:42
€ 13,50
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama
20:45 tot 23:06
€ 10,50
1917
1917
1917 Film - oorlog
21:00 tot 23:09
€ 10,50
Bombshell
Bombshell
Bombshell Film - actueel, drama
21:15 tot 23:13
€ 10,50
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit Film - drama, komedie, oorlog
21:45 tot 23:43
€ 10,50
Dinsdag 21 januari
Out Stealing Horses
Out Stealing Horses
Out Stealing Horses Film - drama
12:00 tot 14:12
€ 10,50
Bulbul Can Sing
Bulbul Can Sing
Bulbul Can Sing Film - drama Laatste voorstelling
12:00 tot 13:45
€ 10,50
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
12:15 tot 13:55
€ 10,50
The Peanut Butter Falcon
The Peanut Butter Falcon
The Peanut Butter Falcon Film - avontuur, komedie
12:15 tot 13:58
€ 10,50
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama
12:30 tot 14:51
€ 10,50
Il traditore
Il traditore
Il traditore Film - drama, Italiaans
12:45 tot 15:27
€ 13,50
Hors normes
Hors normes
Hors normes Film - drama, komedie
14:00 tot 16:04
€ 10,50
Divino Amor
Divino Amor
Divino Amor Film - drama
14:15 tot 16:05
€ 10,50
Bombshell
Bombshell
Bombshell Film - actueel, drama
14:15 tot 16:13
€ 10,50
Goldie
Goldie
Goldie Film - drama
14:30 tot 16:08
€ 10,50
1917
1917
1917 Film - oorlog
15:15 tot 17:24
€ 10,50
The Cave
The Cave
The Cave Documentaire - limited screenings De luxe
15:45 tot 17:42
€ 13,50
Mi Vida
Mi Vida
Mi Vida Film - drama, komedie
16:25 tot 18:03
€ 10,50
La Belle Époque
La Belle Époque
La Belle Époque Film - drama, Frans, komedie
16:25 tot 18:30
€ 10,50
Aquarela
Aquarela
Aquarela Documentaire - limited screenings, actueel
16:30 tot 18:10
€ 10,50
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit Film - drama, komedie, oorlog
16:45 tot 18:43
€ 10,50
Mind My Mind
Mind My Mind
Mind My Mind Film - Oscarnominatie , animatie, feelgood
17:45 tot 18:25
€ 6,50
Goldie
Goldie
Goldie Film - drama
18:45 tot 20:23
€ 10,50
Il testimone invisibile
Il testimone invisibile
Il testimone invisibile Film - Italiaans, limited screenings, thriller
18:45 tot 20:37
€ 10,50
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You Film - drama
19:00 tot 20:50
€ 10,50
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
19:30 tot 21:10
€ 10,50
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit Film - drama, komedie, oorlog De luxe
20:00 tot 21:58
€ 13,50
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama
20:45 tot 23:06
€ 10,50
Bombshell
Bombshell
Bombshell Film - actueel, drama
21:00 tot 22:58
€ 10,50
1917
1917
1917 Film - oorlog
21:15 tot 23:24
€ 10,50
The Peanut Butter Falcon
The Peanut Butter Falcon
The Peanut Butter Falcon Film - avontuur, komedie
21:30 tot 23:13
€ 10,50
Woensdag 22 januari
Mi Vida
Mi Vida
Mi Vida Film - drama, komedie
12:00 tot 13:38
€ 10,50
Aquarela
Aquarela
Aquarela Documentaire - limited screenings, actueel
12:00 tot 13:40
€ 10,50
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama
12:15 tot 14:36
€ 10,50
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
12:20 tot 14:00
€ 10,50
Il testimone invisibile
Il testimone invisibile
Il testimone invisibile Film - Italiaans, limited screenings, thriller
12:45 tot 14:37
€ 10,50
Bombshell
Bombshell
Bombshell Film - actueel, drama De luxe
13:00 tot 14:58
€ 13,50
Hors normes
Hors normes
Hors normes Film - drama, komedie
13:55 tot 15:59
€ 10,50
The Peanut Butter Falcon
The Peanut Butter Falcon
The Peanut Butter Falcon Film - avontuur, komedie
14:00 tot 15:43
€ 10,50
1917
1917
1917 Film - oorlog
14:15 tot 16:24
€ 10,50
Marianne & Leonard: Words of Love
Marianne & Leonard: Words of Love
Marianne & Leonard: Words of Love Documentaire - muziek, limited screenings
15:00 tot 16:42
€ 10,50
Mind My Mind
Mind My Mind
Mind My Mind Film - Oscarnominatie , animatie, feelgood
15:00 tot 15:40
€ 6,50
The Cave
The Cave
The Cave Documentaire - limited screenings
16:00 tot 17:57
€ 10,50
Out Stealing Horses
Out Stealing Horses
Out Stealing Horses Film - drama
16:00 tot 18:12
€ 10,50
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit Film - drama, komedie, oorlog
16:15 tot 18:13
€ 10,50
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You
Sorry We Missed You Film - drama
16:45 tot 18:35
€ 10,50
Goldie
Goldie
Goldie Film - drama
17:00 tot 18:38
€ 10,50
Hors normes
Hors normes
Hors normes Film - drama, komedie
18:40 tot 20:44
€ 10,50
La Belle Époque
La Belle Époque
La Belle Époque Film - drama, Frans, komedie
18:40 tot 20:45
€ 10,50
Wei
Wei
Wei Documentaire
19:00 tot 20:45
€ 10,50
Honeyland
Honeyland
Honeyland Documentaire - Oscarnominatie , drama
19:15 tot 20:55
€ 10,50
Parasite
Parasite
Parasite Film - drama
21:00 tot 23:21
€ 10,50
Bombshell
Bombshell
Bombshell Film - actueel, drama
21:00 tot 22:58
€ 10,50
1917
1917
1917 Film - oorlog
21:15 tot 23:24
€ 10,50
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit Film - drama, komedie, oorlog
21:30 tot 23:28
€ 10,50
Donderdag 30 januari
IFFR in Groningen
IFFR in Groningen
IFFR in Groningen Film
Hele dag
Varieert
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers Film - Limelight, IFFR
12:00 tot 13:48
Les misérables
Les misérables
Les misérables Film - Oscarnominatie , IFFR, Limelight
12:00 tot 13:44
Eden
Eden
Eden Film - IFFR, Big Screen Competition
12:00 tot 14:33
Vitalina Varela
Vitalina Varela
Vitalina Varela Film - IFFR, Signatures
12:15 tot 14:19
The Frenchman
The Frenchman
The Frenchman Film - IFFR, The Tyger Burns
12:15 tot 14:23
Balloon
Balloon
Balloon Film - IFFR, Limelight
12:30 tot 14:12
Atlantique
Atlantique
Atlantique Film - IFFR, Limelight
13:00 tot 14:45
Adam
Adam
Adam Film - IFFR, Limelight
14:15 tot 15:53
Mosquito
Mosquito
Mosquito Film - IFFR, Big Screen Competition
14:15 tot 16:17
Blanco en blanco
Blanco en blanco
Blanco en blanco Film - IFFR, Voices, drama
14:45 tot 16:25
Synapses
Synapses
Synapses Film - Big Screen Competition, IFFR
14:45 tot 16:44
Kala Azar
Kala Azar
Kala Azar Film - IFFR, Tiger Competition
15:00 tot 16:25
Judy Versus Capitalism
Judy Versus Capitalism
Judy Versus Capitalism Film - IFFR, Kortfilmdag
15:00 tot 16:20
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers Film - Limelight, IFFR
16:00 tot 17:48
Valley of Souls
Valley of Souls
Valley of Souls Film - IFFR, Voices
16:30 tot 18:47
Fire Will Come
Fire Will Come
Fire Will Come Film - IFFR, Limelight
16:45 tot 18:10
Muidhond
Muidhond
Muidhond Film - IFFR, Limelight
17:00 tot 18:39
The Cloud in Her Room
The Cloud in Her Room
The Cloud in Her Room Film - IFFR, Tiger Competition
17:00 tot 18:38
NL Shorts
NL Shorts
NL Shorts Film - IFFR, Kortfilmdag Met Q&A
17:00 tot 19:30
The Barefoot Emperor
The Barefoot Emperor
The Barefoot Emperor Film - komedie, IFFR, Limelight Met Q&A
17:15 tot 19:20
Babyteeth
Babyteeth
Babyteeth Film - IFFR, Limelight
18:45 tot 20:45
The Halt
The Halt
The Halt Film - IFFR, Signatures
19:15 tot 23:53
Piedra sola
Piedra sola
Piedra sola Film - IFFR, Tiger Competition
19:15 tot 20:37
Rocks
Rocks
Rocks Film - IFFR, Synergetic
19:30 tot 21:03
The Lighthouse
The Lighthouse
The Lighthouse Film - IFFR, Limelight, drama, thriller
19:45 tot 21:34
Bacurau
Bacurau
Bacurau Film - IFFR, Limelight
20:00 tot 22:11
Short Film Marathon
Short Film Marathon
Short Film Marathon Film - IFFR, Kortfilmdag
20:30 tot 23:59
Desterro
Desterro
Desterro Film - IFFR, drama, Tiger Competition
21:00 tot 23:05
Just 6.5
Just 6.5
Just 6.5 Film - IFFR, Limelight Met inleiding
21:15 tot 23:26
Verrassingsfilm
Verrassingsfilm
Verrassingsfilm Film - IFFR
21:45 tot 23:45
Boyz in the Wood
Boyz in the Wood
Boyz in the Wood Film - IFFR, Rotterdämmerung, komedie
22:00 tot 23:27
Vrijdag 31 januari
IFFR in Groningen
IFFR in Groningen
IFFR in Groningen Film
Hele dag
Varieert
Babyteeth
Babyteeth
Babyteeth Film - IFFR, Limelight
10:00 tot 12:00
Wisdom Tooth
Wisdom Tooth
Wisdom Tooth Film - Bright Future Competition, IFFR
10:00 tot 11:44
Piedra sola
Piedra sola
Piedra sola Film - IFFR, Tiger Competition
10:15 tot 11:37
Nafi's Father
Nafi's Father
Nafi's Father Film - Bright Future, IFFR
10:30 tot 12:18
Adam
Adam
Adam Film - IFFR, Limelight
11:00 tot 12:38
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc Film - IFFR, Limelight Met inleiding
11:00 tot 13:17
Fire Will Come
Fire Will Come
Fire Will Come Film - IFFR, Limelight
12:15 tot 13:40
This Is Not a Burial, It’s a Resurrection
This Is Not a Burial, It’s a Resurrection
This Is Not a Burial, It’s a Resurrection Film - Bright Future, IFFR
12:15 tot 14:15
Sebastian springt über Geländer
Sebastian springt über Geländer
Sebastian springt über Geländer Film - Bright Future Competition, IFFR
12:30 tot 13:40
Little Joe
Little Joe
Little Joe Film - IFFR, Signatures
12:45 tot 14:30
Les misérables
Les misérables
Les misérables Film - Oscarnominatie , IFFR, Limelight De luxe
13:30 tot 15:14
Sibyl
Sibyl
Sibyl Film - IFFR, Limelight
13:45 tot 15:25
Dwelling in the Fuchun Mountains
Dwelling in the Fuchun Mountains
Dwelling in the Fuchun Mountains Film - IFFR, Bright Future, drama
14:00 tot 16:30
A Perfectly Normal Family
A Perfectly Normal Family
A Perfectly Normal Family Film - IFFR, Big Screen Competition
14:15 tot 15:48
El año del descubrimiento
El año del descubrimiento
El año del descubrimiento Film - IFFR, Tiger Competition
14:45 tot 18:05
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers Film - Limelight, IFFR
15:00 tot 16:48
About Endlessness
About Endlessness
About Endlessness Film - IFFR, The Tyger Burns
15:15 tot 16:31
Beanpole
Beanpole
Beanpole Film - IFFR, Limelight
16:00 tot 18:14
Matthias et Maxime
Matthias et Maxime
Matthias et Maxime Film - IFFR, Limelight
16:00 tot 17:59
Muidhond
Muidhond
Muidhond Film - IFFR, Limelight
16:15 tot 17:54
Rosa, pietra, stella
Rosa, pietra, stella
Rosa, pietra, stella Film - IFFR, Voices
17:00 tot 18:30
Mosquito
Mosquito
Mosquito Film - IFFR, Big Screen Competition
17:00 tot 19:02
Lydia Lunch – The War Is Never Over
Lydia Lunch – The War Is Never Over
Lydia Lunch – The War Is Never Over Documentaire - IFFR, Beth B: War is Never Over Met inleiding
17:15 tot 18:33
Si yo fuera el invierno mismo
Si yo fuera el invierno mismo
Si yo fuera el invierno mismo Film - IFFR, Tiger Competition
18:30 tot 20:02
Little Women
Little Women
Little Women Film - Oscarnominatie , IFFR, Limelight
18:45 tot 21:00
Adoration
Adoration
Adoration Film - IFFR, Limelight Met inleiding
19:00 tot 20:38
Make Up
Make Up
Make Up Film - IFFR, Bright Future
19:00 tot 20:26
Corpus Christi
Corpus Christi
Corpus Christi Film - IFFR, Limelight, drama, Oscarnominatie
19:30 tot 21:25
The Fever
The Fever
The Fever Film - IFFR, Bright Future
19:30 tot 21:08
Ema
Ema
Ema Film - IFFR, Limelight
20:00 tot 21:42
NPO Radio 4 Filmmuziek Pubquiz
NPO Radio 4 Filmmuziek Pubquiz
NPO Radio 4 Filmmuziek Pubquiz Event - IFFR
20:00 tot 22:00
Gratis
Nasir
Nasir
Nasir Film - IFFR, Tiger Competition
20:30 tot 21:48
Paradise Drifters
Paradise Drifters
Paradise Drifters Film - IFFR, Limelight Met Q&A
21:00 tot 23:00
Les misérables
Les misérables
Les misérables Film - Oscarnominatie , IFFR, Limelight Met inleiding
21:15 tot 22:59
Saint Maud
Saint Maud
Saint Maud Film - IFFR, Rotterdämmerung, Voices
21:30 tot 22:53
Labyrinth of Cinema
Labyrinth of Cinema
Labyrinth of Cinema Film - IFFR, The Tyger Burns Met inleiding
21:30 tot 00:29
First Love
First Love
First Love Film - IFFR, Rotterdämmerung Met inleiding
22:00 tot 23:48
Kala Azar
Kala Azar
Kala Azar Film - IFFR, Tiger Competition
22:15 tot 23:40
The Wild Goose Lake
The Wild Goose Lake
The Wild Goose Lake Film - IFFR, Limelight
22:30 tot 00:23
True History of the Kelly Gang
True History of the Kelly Gang
True History of the Kelly Gang Film - IFFR, Limelight
23:15 tot 01:19
Boyz in the Wood
Boyz in the Wood
Boyz in the Wood Film - IFFR, Rotterdämmerung, komedie
23:30 tot 00:57
Zaterdag 1 februari
IFFR in Groningen
IFFR in Groningen
IFFR in Groningen Film
Hele dag
Varieert
Beanpole
Beanpole
Beanpole Film - IFFR, Limelight
10:00 tot 12:14
The Barefoot Emperor
The Barefoot Emperor
The Barefoot Emperor Film - komedie, IFFR, Limelight Met Q&A
10:00 tot 11:38
The Fever
The Fever
The Fever Film - IFFR, Bright Future
10:00 tot 11:38
Moving On
Moving On
Moving On Film - Bright Future Competition, IFFR
10:00 tot 11:45
L'extraordinaire voyage de Marona
L'extraordinaire voyage de Marona
L'extraordinaire voyage de Marona Film - animatie, IFFR, Limelight
10:15 tot 11:47
Matthias et Maxime
Matthias et Maxime
Matthias et Maxime Film - IFFR, Limelight
10:30 tot 12:29
The Halt
The Halt
The Halt Film - IFFR, Signatures
10:30 tot 15:08
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc Film - IFFR, Limelight
12:00 tot 14:17
Adam
Adam
Adam Film - IFFR, Limelight
12:15 tot 13:53
Fire Will Come
Fire Will Come
Fire Will Come Film - IFFR, Limelight
12:15 tot 13:40
Rocks
Rocks
Rocks Film - IFFR, Synergetic
12:15 tot 13:48
Nasir
Nasir
Nasir Film - IFFR, Tiger Competition
12:45 tot 14:03
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers Film - Limelight, IFFR
13:00 tot 14:48
Muidhond
Muidhond
Muidhond Film - IFFR, Limelight Met inleiding
14:15 tot 16:10
Eden
Eden
Eden Film - IFFR, Big Screen Competition Met inleiding
14:15 tot 16:48
Adoration
Adoration
Adoration Film - IFFR, Limelight
14:30 tot 16:08
Desterro
Desterro
Desterro Film - IFFR, drama, Tiger Competition
14:30 tot 16:35
Blanco en blanco
Blanco en blanco
Blanco en blanco Film - IFFR, Voices, drama
14:40 tot 16:20
A Swedish Love Story
A Swedish Love Story
A Swedish Love Story Film - Vera, IFFR
15:00 tot 17:00
€ 9,50
Paradise Drifters
Paradise Drifters
Paradise Drifters Film - IFFR, Limelight
15:15 tot 16:40
Little Women
Little Women
Little Women Film - Oscarnominatie , IFFR, Limelight
16:00 tot 18:15
Ghost Tropic
Ghost Tropic
Ghost Tropic Film - IFFR, Limelight
16:30 tot 18:30
Just 6.5
Just 6.5
Just 6.5 Film - IFFR, Limelight
16:45 tot 18:56
Vitalina Varela
Vitalina Varela
Vitalina Varela Film - IFFR, Signatures
16:45 tot 18:49
Si yo fuera el invierno mismo
Si yo fuera el invierno mismo
Si yo fuera el invierno mismo Film - IFFR, Tiger Competition
17:00 tot 18:32
Children of the sea
Children of the sea
Children of the sea Film - IFFR, Voices, animatie Met inleiding
17:15 tot 19:07
The Dying Swan + live score door Jozef van Wissem
The Dying Swan + live score door Jozef van Wissem
The Dying Swan + live score door Jozef van Wissem Film - IFFR, Vera
18:30 tot 19:30
€ 9,50
Atlantique
Atlantique
Atlantique Film - IFFR, Limelight
19:00 tot 20:45
Drama girl
Drama girl
Drama girl Film - IFFR, Bright Future Competition, Tiger Competition
19:15 tot 21:15
Synapses
Synapses
Synapses Film - Big Screen Competition, IFFR
19:15 tot 21:14
Ema
Ema
Ema Film - IFFR, Limelight
19:30 tot 21:12
Il colpo del cane
Il colpo del cane
Il colpo del cane Film - IFFR, Voices
19:30 tot 21:03
Corpus Christi
Corpus Christi
Corpus Christi Film - IFFR, Limelight, drama, Oscarnominatie
20:00 tot 21:55
Audition
Audition
Audition Film - IFFR, Vera
20:00 tot 22:00
€ 9,50
Les misérables
Les misérables
Les misérables Film - Oscarnominatie , IFFR, Limelight
21:15 tot 22:59
The Lighthouse
The Lighthouse
The Lighthouse Film - IFFR, Limelight, drama, thriller
21:30 tot 23:19
Bacurau
Bacurau
Bacurau Film - IFFR, Limelight Met inleiding
21:45 tot 23:56
Beasts Clawing at Straws
Beasts Clawing at Straws
Beasts Clawing at Straws Film - IFFR, Tiger Competition, komedie, thriller
21:45 tot 23:41
Sound of Metal
Sound of Metal
Sound of Metal Film - IFFR, Limelight
22:00 tot 00:10
True History of the Kelly Gang
True History of the Kelly Gang
True History of the Kelly Gang Film - IFFR, Limelight
22:30 tot 00:34
First Love
First Love
First Love Film - IFFR, Rotterdämmerung
23:30 tot 01:18
Saint Maud
Saint Maud
Saint Maud Film - IFFR, Rotterdämmerung, Voices
23:45 tot 01:08
Zondag 2 februari
IFFR in Groningen
IFFR in Groningen
IFFR in Groningen Film
Hele dag
Varieert
About Endlessness
About Endlessness
About Endlessness Film - IFFR, The Tyger Burns
10:00 tot 11:16
Balloon
Balloon
Balloon Film - IFFR, Limelight
10:00 tot 11:42
Make Up
Make Up
Make Up Film - IFFR, Bright Future
10:00 tot 11:26
Ghost Tropic
Ghost Tropic
Ghost Tropic Film - IFFR, Limelight
10:00 tot 11:25
IFFR Kids Only
IFFR Kids Only
IFFR Kids Only Kinderfilm - IFFR, Kinderfilm
10:15 tot 11:45
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers Film - Limelight, IFFR
11:00 tot 12:48
Nafi's Father
Nafi's Father
Nafi's Father Film - Bright Future, IFFR
11:30 tot 13:18
Moving On
Moving On
Moving On Film - Bright Future Competition, IFFR
11:45 tot 13:30
This Is Not a Burial, It’s a Resurrection
This Is Not a Burial, It’s a Resurrection
This Is Not a Burial, It’s a Resurrection Film - Bright Future, IFFR
11:45 tot 13:45
Il colpo del cane
Il colpo del cane
Il colpo del cane Film - IFFR, Voices
12:00 tot 13:33
L'extraordinaire voyage de Marona
L'extraordinaire voyage de Marona
L'extraordinaire voyage de Marona Film - animatie, IFFR, Limelight
12:15 tot 13:47
A Perfectly Normal Family
A Perfectly Normal Family
A Perfectly Normal Family Film - IFFR, Big Screen Competition
12:15 tot 13:48
The Barefoot Emperor
The Barefoot Emperor
The Barefoot Emperor Film - komedie, IFFR, Limelight
13:30 tot 15:08
Atlantique
Atlantique
Atlantique Film - IFFR, Limelight Met inleiding
13:45 tot 15:30
Little Women
Little Women
Little Women Film - Oscarnominatie , IFFR, Limelight
14:00 tot 16:15
Dwelling in the Fuchun Mountains
Dwelling in the Fuchun Mountains
Dwelling in the Fuchun Mountains Film - IFFR, Bright Future, drama
14:00 tot 16:30
Corpus Christi
Corpus Christi
Corpus Christi Film - IFFR, Limelight, drama, Oscarnominatie
14:15 tot 16:10
Farewell Paradise
Farewell Paradise
Farewell Paradise Film - IFFR, Limelight Met Q&A
14:15 tot 16:15
The Cloud in Her Room
The Cloud in Her Room
The Cloud in Her Room Film - IFFR, Tiger Competition
14:15 tot 15:53
Balloon
Balloon
Balloon Film - IFFR, Limelight
16:00 tot 17:42
Children of the sea
Children of the sea
Children of the sea Film - IFFR, Voices, animatie
16:00 tot 17:52
Drama girl
Drama girl
Drama girl Film - IFFR, Bright Future Competition, Tiger Competition
16:30 tot 18:00
Beanpole
Beanpole
Beanpole Film - IFFR, Limelight
16:45 tot 18:59
Valley of Souls
Valley of Souls
Valley of Souls Film - IFFR, Voices
16:45 tot 19:02
Babyteeth
Babyteeth
Babyteeth Film - IFFR, Limelight
16:45 tot 18:45
Wisdom Tooth
Wisdom Tooth
Wisdom Tooth Film - Bright Future Competition, IFFR
17:00 tot 18:44
Little Joe
Little Joe
Little Joe Film - IFFR, Signatures
18:30 tot 20:15
Beasts Clawing at Straws
Beasts Clawing at Straws
Beasts Clawing at Straws Film - IFFR, Tiger Competition, komedie, thriller
18:30 tot 20:26
Ema
Ema
Ema Film - IFFR, Limelight
19:15 tot 20:57
Muidhond
Muidhond
Muidhond Film - IFFR, Limelight
19:15 tot 20:54
Sebastian springt über Geländer
Sebastian springt über Geländer
Sebastian springt über Geländer Film - Bright Future Competition, IFFR
19:30 tot 20:40
The Frenchman
The Frenchman
The Frenchman Film - IFFR, The Tyger Burns
19:45 tot 21:53
The Lighthouse
The Lighthouse
The Lighthouse Film - IFFR, Limelight, drama, thriller
20:00 tot 21:49
Sound of Metal
Sound of Metal
Sound of Metal Film - IFFR, Limelight Met inleiding
20:45 tot 23:05
The Wild Goose Lake
The Wild Goose Lake
The Wild Goose Lake Film - IFFR, Limelight
21:00 tot 22:53
Bacurau
Bacurau
Bacurau Film - IFFR, Limelight
21:15 tot 23:26
A Beautiful Day in the Neighborhood
A Beautiful Day in the Neighborhood
A Beautiful Day in the Neighborhood Film - Oscarnominatie , IFFR, Voices, biografisch Slotfilm
21:15 tot 23:02
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers Film - Limelight, IFFR
21:30 tot 23:18

Weet als eerste
wat er speelt

Bring it on