- Kids


Als ik de baas was… vertelt het verhaal van twee zusjes die wereldleider willen worden. Op hun slaapkamer vragen ze zich af waarom volwassenen altijd ALLES bepalen!
Omdat zij nu eenmaal de baas zijn? Ze bedenken een missie: ze moeten leren om volwassen te zijn. Daarvoor moeten ze vergeten dat ze ooit kinderen waren.
De zusjes starten een onderzoek naar grote mensen gedrag. Ze drinken koffie, krommen hun ruggen en zuchten erop los. Ze spelen hun moeder na, de meester van de klas, de burgemeester en uiteindelijk ontpoppen de zusjes zich tot twee wereldleiders.
Maar hoe beter ze hun grote-mensen-skills onder de knie hebben, hoe minder ze naar elkaar luisteren. En hoe meer macht ze krijgen, hoe gemener ze tegen elkaar doen. Eigenlijk is er geen plek voor twee leiders…
Als ik de baas was… Is een voorstelling vol catchy liedjes en hilarische volwassen types. Een verhaal over leiderschap en egoïsme. Over het belang van luisteren naar elkaar, samen spelen en je innerlijke kind nooit vergeten. Voor kinderen én hun ouders.
Lab Lento maakt muzikaal, speels en uitdagend theater: voor jong en oud. Met veel humor brengt het gezelschap verhalen die de wereld een beetje beter proberen te maken. Altijd geïnspireerd door de nieuwsgierige blik van kinderen. Lento komt met catchy muziek, absurde personages en knallende samenzang.

© Cedric Veldhuis
Combi-deal: voorstelling en Dahlplein
Deze voorstelling is onderdeel van het Roald Dahl Festival. Je koopt voor een Roald Dahl-voorstelling een kaartje van € 12,00. Met dit ticket krijg je ook die dag automatisch toegang tot het Dahlplein. Doe mee aan mini-workshops, bekijk de interactieve kunstwerken of kom spelen. Wil je als ouder/begeleider mee naar een voorstelling, koop dan een combi-ticket voor jezelf en je kind.
Stadjerspaskorting
Heb je een Stadjerspas? Dan kost een Gouden Ticket maar € 4,00. Bestel je tickets van tevoren online, via de Tickets knop hieronder.
13:00 - 13:45
€ 12,00
Rabo Studio

Het leukste kinderfestival in de kerstvakantie
‘Ik moezel je tot mors! Ik brijzel je tot gruis!’ Meneer en mevrouw Griezel zijn niet de enigen die je het leven zuur maken. Ook mevrouw Bulstronk, de Reuzenkrokodil en de gruwelijke heksen staan klaar om de boel op stelten te zetten. Maar wat gebeurt er als al die engerds elkaar ontmoeten? Brrr! Ontdek het tijdens het Roald Dahl Festival in Forum Groningen! Duik in het monsterlijke Dahlplein, knutsel erop los tijdens griezelige workshops en bibber bij spannende films en shows.

De leukste kidsactiviteiten, zoals workshops, knutselen, voorstellingen, voorlezen en meer maandelijks in je mailbox!