Raak mij aan! Touch me!

Jaar

1981

Taal

Hongaars gesproken, Engels ondertiteld

Regie

Marcell Jankovics

Duur

81 min

Verbluffend visueel avontuur dat je meeneemt in een betoverende wereld van oude Hongaarse mythologie. 

Volg de jonge held Fanyus, de zoon van de Witte Merrie, op zijn reis om de mythische draken en kwaadaardige krachten die het koninkrijk van zijn moeder bedreigen, te verslaan. Wat volgt is een episch avontuur vol strijd, magie en de ontdekking van zijn eigen kracht. 

Met een unieke animatiestijl die traditionele technieken combineert met moderne kunstzinnige invloeden, creëert regisseur Márton Fekete een film die lijkt op een levend schilderij. Het gebruik van intense kleuren, abstracte vormen en een dromerige sfeer maakt Son of the White Mare een visueel spektakel dat niet alleen indrukwekkend is voor animatiefans, maar voor elke filmliefhebber. 

 

Voorafgaand aan de film wordt de korte film Matematika van Dora Mikus vertoond.

Met inleiding

Met inleiding door Maarten van Gageldonk, hoofd programma Festival Kaboom

Agenda

Er zijn (nog) geen nieuwe data ingepland voor Son of the White Mare.

Framed

Framed

22, 23, 24 en 25 mei 2025

Een festival barstensvol animatiefilms, masterclasses en talks van lokale en (inter)nationale makers. Of je nu diehard animatiefan bent, of gewoon nieuwsgierig, tijdens Framed kun je je hart ophalen! En Framed is meer: door het hele jaar heen programmeren we naast het festival bijzondere animatiefilms. Hou de festival pagina in de gaten voor nieuws!

Misschien vind je dit ook leuk

Blijf op de hoogte

Blijf op de hoogte

De nieuwste premières, filmtips, klassiekers en meer elke week in je mailbox!

Selecteer nieuwsbrieven