Raak mij aan! Touch me!

Filmwedstrijd | Filmhub Noord

Gaan jouw leerlingen uit groep 6, 7 of 8 de komende maanden aan de slag met film? Geef ze dan de ultieme kans om te shinen!

Doe mee aan de Filmwedstrijd, kom naar het Filmfeest Groningen en ding mee naar een plekje op de rode loper van het regionale Filmgala.

Filmfeest Groningen

Wil jij met je klas mee doen? Maak dan (al dan niet begeleid door een professionele filmdocent) een filmpje van maximaal 10 minuten en lever deze vóór maandag 1 mei in via de onderstaande knop. De makers van de beste filmpjes worden uitgenodigd op Filmfeest Groningen in het Forum. Daar selecteert de jury de filmpjes die door mogen naar de grote finale, het Filmgala.

Filmgala

Tijdens het Filmgala in het Forum rollen we de rode loper uit, zetten we de leerlingen en hun talent in de schijnwerpers en berichten we welke leerlingen met de hoofdprijs naar huis gaan. Wat die hoofdprijs is? Filmlessen voor de hele klas!

Voor wieGroep 6, 7 en 8
WanneerLever je film vóór 1 mei in. Het Filmfeest is op 1 juni.
WaarForum Groningen
KostenGratis
LeerdoelenFilmeducatie, film maken

Scroll naar beneden voor de voorwaarden en regels.

Meld je aan

Aftermovie Filmgala 2022

Voorwaarden en regels voor deelname:

  • Neem deel aan de Filmwedstrijd en het Filmfeest in de provincie van de school.
  • Inzenden voor de Filmwedstrijd Groningen kan tot 1 mei 2023.
  • De film is gemaakt door leerlingen in groep 6, 7 of 8 en in hetzelfde schooljaar als waarin het Filmfeest plaatsvindt.
  • De film duurt maximaal 10 minuten.
  • Inzenden kan door een YouTube of Vimeo link in te sturen via de Meld je aan knop hierboven..

Goed om te weten:

  • Tijdens de Filmfeesten wordt slechts een selectie van de inzendingen getoond.
  • Voor het Filmfeest en het Filmgala hanteren we een maximumaantal leerlingen en begeleiders die per inzending mee mogen. Dit maximumaantal bepalen en communiceren we later en is afhankelijk van het aantal inzendingen en de capaciteit van de zaal.

Ons aanbod vanzelf in je inbox? >

Ons aanbod vanzelf in je inbox? >