Raak mij aan! Touch me!

Indrukwekkend en uitzonderlijk oorlogsdrama zoals we dat niet eerder zagen. Won twee Oscars, waaronder Best International Feature Film.

Regisseur Jonathan Glazer (Under the Skin) toont de banaliteit van het kwaad. ‘Een genadeloos meesterwerk’ (vijf sterren – BBC). Kampcommandant Rudolf Höss (Christian Friedel) woont met zijn gezin in een mooie, ruime dienstwoning met een grote tuin, die grenst aan de muur van Auschwitz. Zijn vrouw Hedwig (Sandra Hüller) voelt zich de koning te rijk. In deze omgeving creëert ze een paradijs voor haar gezin, en dit laat ze zich niet meer afnemen. 

The Zone of Interest werd onderscheiden met de Grand Prix op het Filmfestival van Cannes en is de Oscar-inzending van het Verenigd Koninkrijk voor Beste Internationale Film. De film ontving drie Golden Globe Award nominaties en vijf Oscar nominaties. Glazer baseerde zich losjes op het gelijknamige boek van Martin Amis.

Agenda

Zaterdag 13 april
20:40 tot 22:36
Rabo Studio
€ 12,00
Zondag 14 april
20:30 tot 22:26
English subtitles
Camera 1
€ 12,00
Dinsdag 16 april
18:20 tot 20:16
Rabo Studio
€ 12,00
Taal
Duits,Pools gesproken, Nederlands ondertiteld
Duur
106 min
Kijkwijzer
Acteurs
Christian Friedel, Sandra Hüller, Ralph Herforth, Max Beck
Land
VS,Verenigd Koninkrijk,Polen
Jaar
2023
Regie
Jonathan Glazer

Misschien vind je dit ook leuk

Dream Scenario Dream Scenario

Dream Scenario

vr 12 apr van 18:30 tot 20:22
Un Métier Sérieux Un Métier Sérieux

Un Métier Sérieux

vr 12 apr van 18:40 tot 20:31
Melk Melk

Melk

vr 12 apr van 18:50 tot 20:36
Wicked Little Letters Wicked Little Letters

Wicked Little Letters

vr 12 apr van 19:00 tot 20:51
Los Delincuentes Los Delincuentes

Los Delincuentes

vr 12 apr van 19:45 tot 23:04
Poor Things Poor Things

Poor Things

vr 12 apr van 20:40 tot 23:11
La Chimera La Chimera

La Chimera

vr 12 apr van 20:50 tot 23:10
C'è ancora domani C'è ancora domani

C'è ancora domani

vr 12 apr van 21:00 tot 23:08
Love Lies Bleeding Love Lies Bleeding

Love Lies Bleeding

vr 12 apr van 21:10 tot 23:04
Luca (NL) (6+) Luca (NL) (6+)

Luca (NL) (6+)

za 13 apr van 10:00 tot 11:58
Docs: Als ik mijn ogen sluit Docs: Als ik mijn ogen sluit

Docs: Als ik mijn ogen sluit

za 13 apr van 10:30 tot 12:15
Katak, de dappere beloega (4+) Katak, de dappere beloega (4+)

Katak, de dappere beloega (4+)

za 13 apr van 10:50 tot 12:25
Docs: De Wereld van Carlijn Docs: De Wereld van Carlijn

Docs: De Wereld van Carlijn

za 13 apr van 11:45 tot 13:27
Kung Fu Panda 4 (NL) (6+) Kung Fu Panda 4 (NL) (6+)

Kung Fu Panda 4 (NL) (6+)

za 13 apr van 13:00 tot 14:51
Docs: Liefjes (11+) Docs: Liefjes (11+)

Docs: Liefjes (11+)

za 13 apr van 13:45 tot 15:15
Four Daughters Four Daughters

Four Daughters

za 13 apr van 14:30 tot 16:28
All of Us Strangers All of Us Strangers

All of Us Strangers

za 13 apr van 15:40 tot 17:35
National Theatre Live: Vanya National Theatre Live: Vanya

National Theatre Live: Vanya

za 13 apr van 15:50 tot 17:57
Groningse Nieuwe #116: Fluisteraars Groningse Nieuwe #116: Fluisteraars

Groningse Nieuwe #116: Fluisteraars

za 13 apr van 16:00 tot 17:15
Les Indésirables Les Indésirables

Les Indésirables

za 13 apr van 16:10 tot 18:06
Housekeeping for Beginners Housekeeping for Beginners

Housekeeping for Beginners

za 13 apr van 16:50 tot 18:47
Tiger Stripes Tiger Stripes

Tiger Stripes

za 13 apr van 19:00 tot 20:45
The Zone of Interest The Zone of Interest

The Zone of Interest

za 13 apr van 20:40 tot 22:36
Dune: Part Two Dune: Part Two

Dune: Part Two

za 13 apr van 20:50 tot 23:46
Civil War Civil War

Civil War

za 13 apr van 21:25 tot 23:24
Ama Gloria Ama Gloria

Ama Gloria

zo 14 apr van 10:20 tot 11:53
Spruit Cinema (2+) Spruit Cinema (2+)

Spruit Cinema (2+)

zo 14 apr van 10:30 tot 11:30
Evil Does Not Exist Evil Does Not Exist

Evil Does Not Exist

zo 14 apr van 10:50 tot 12:46
Docs: The Waste Land Docs: The Waste Land

Docs: The Waste Land

zo 14 apr van 11:00 tot 12:55
Lucy Goes Gangsta (6+) Lucy Goes Gangsta (6+)

Lucy Goes Gangsta (6+)

zo 14 apr van 11:55 tot 13:41
Docs: Songs of Earth Docs: Songs of Earth

Docs: Songs of Earth

zo 14 apr van 12:15 tot 13:55
Classics: The Lobster Classics: The Lobster

Classics: The Lobster

zo 14 apr van 16:00 tot 18:08
Classics: Lupin III: The Castle of Cagliostro Classics: Lupin III: The Castle of Cagliostro

Classics: Lupin III: The Castle of Cagliostro

zo 14 apr van 18:20 tot 20:10
Blue Giant Blue Giant

Blue Giant

zo 14 apr van 20:20 tot 22:30
Humanist Vampire Too Sensitive to Kill Humanist Vampire Too Sensitive to Kill

Humanist Vampire Too Sensitive to Kill

zo 14 apr van 20:40 tot 22:20
The Great Escaper The Great Escaper

The Great Escaper

ma 15 apr van 15:15 tot 17:02
El Paraíso El Paraíso

El Paraíso

ma 15 apr van 21:10 tot 23:06
Banel & Adama Banel & Adama

Banel & Adama

di 16 apr van 11:50 tot 13:27
The Promised Land The Promised Land

The Promised Land

di 16 apr van 20:20 tot 22:37
The Holdovers The Holdovers

The Holdovers

wo 17 apr van 12:20 tot 14:43
Bleeding Love Bleeding Love

Bleeding Love

wo 17 apr van 14:15 tot 16:07
Sneak Preview Sneak Preview

Sneak Preview

wo 17 apr van 20:30 tot 22:30
Docs: They Shot the Piano Player Docs: They Shot the Piano Player

Docs: They Shot the Piano Player

Premièredatum do 18 apr
Green Border Green Border

Green Border

Premièredatum do 18 apr
The Peasants The Peasants

The Peasants

Premièredatum do 18 apr
Augure Augure

Augure

Premièredatum do 18 apr
Docs: Patrick and the Whale Docs: Patrick and the Whale

Docs: Patrick and the Whale

Premièredatum do 18 apr
Back to Black Back to Black

Back to Black

Premièredatum do 18 apr
Classics: The Pianist Classics: The Pianist

Classics: The Pianist

do 18 apr van 20:40 tot 23:20
Classics: Gimme Shelter Classics: Gimme Shelter

Classics: Gimme Shelter

za 20 apr van 16:00 tot 17:41
Docs: PETER en ERIK Docs: PETER en ERIK

Docs: PETER en ERIK

Premièredatum zo 21 apr
Classics: The Killing Of A Sacred Deer Classics: The Killing Of A Sacred Deer

Classics: The Killing Of A Sacred Deer

zo 21 apr van 16:00 tot 18:11
Portrait de la jeune fille en feu Portrait de la jeune fille en feu

Portrait de la jeune fille en feu

zo 21 apr van 20:00 tot 22:09
Hoe lees ik een film? Hoe lees ik een film?

Hoe lees ik een film?

wo 24 apr van 18:50 tot 21:50
Terrestrial Verses Terrestrial Verses

Terrestrial Verses

Premièredatum do 25 apr
Docs: The Stones and Brian Jones Docs: The Stones and Brian Jones

Docs: The Stones and Brian Jones

Premièredatum do 25 apr
Spy X Family Code: White Spy X Family Code: White

Spy X Family Code: White

Premièredatum do 25 apr
Hypnosen Hypnosen

Hypnosen

Premièredatum do 25 apr
L'Abbé Pierre L'Abbé Pierre

L'Abbé Pierre

Premièredatum do 25 apr
Classics: Alien - 45th Anniversary Classics: Alien - 45th Anniversary

Classics: Alien - 45th Anniversary

vr 26 apr van 21:30 tot 23:37
Vlindervrienden en het Grote Avontuur (6+) Vlindervrienden en het Grote Avontuur (6+)

Vlindervrienden en het Grote Avontuur (6+)

za 27 apr van 13:00 tot 14:39
Classics: The Favourite Classics: The Favourite

Classics: The Favourite

zo 28 apr van 16:00 tot 18:10
The Florida Project The Florida Project

The Florida Project

zo 28 apr van 20:00 tot 22:02
Vos en Haas Redden het Bos (5+) Vos en Haas Redden het Bos (5+)

Vos en Haas Redden het Bos (5+)

ma 29 apr van 13:00 tot 14:30
Garfield (NL) (6+) Garfield (NL) (6+)

Garfield (NL) (6+)

Premièredatum wo 1 mei
Classics: El Sol del Membrillo Classics: El Sol del Membrillo

Classics: El Sol del Membrillo

wo 1 mei van 15:00 tot 17:30
Boléro Boléro

Boléro

Premièredatum do 2 mei
Challengers Challengers

Challengers

Premièredatum do 2 mei
Woman Of… Woman Of…

Woman Of…

Premièredatum do 2 mei
Radical Radical

Radical

Premièredatum do 2 mei
Club Zero Club Zero

Club Zero

Premièredatum do 2 mei
Macbeth: Ralph Fiennes & Indira Varma Macbeth: Ralph Fiennes & Indira Varma

Macbeth: Ralph Fiennes & Indira Varma

do 2 mei van 15:00 tot 17:40
Docs: Verdwenen Stad Docs: Verdwenen Stad

Docs: Verdwenen Stad

za 4 mei van 16:00 tot 17:45
L'Inconnu du Lac L'Inconnu du Lac

L'Inconnu du Lac

zo 5 mei van 20:00 tot 21:47
Doc: Spijtmoeders Doc: Spijtmoeders

Doc: Spijtmoeders

ma 6 mei van 19:00 tot 21:00
A Song Sung Blue A Song Sung Blue

A Song Sung Blue

wo 8 mei van 19:00 tot 20:50
The Beast The Beast

The Beast

Premièredatum do 9 mei
The Sweet East The Sweet East

The Sweet East

Premièredatum do 9 mei
In-Edit: Fatboy Slim: Right Here Right Now In-Edit: Fatboy Slim: Right Here Right Now

In-Edit: Fatboy Slim: Right Here Right Now

vr 10 mei van 19:00 tot 20:39
Bright Star Bright Star

Bright Star

zo 12 mei van 20:00 tot 22:09
Drie Rovers en een leeuw (5+) Drie Rovers en een leeuw (5+)

Drie Rovers en een leeuw (5+)

Premièredatum wo 15 mei
Krazy House Krazy House

Krazy House

Premièredatum do 16 mei
Lost in the Night Lost in the Night

Lost in the Night

Premièredatum do 16 mei
Charcoal Charcoal

Charcoal

Premièredatum do 16 mei
Laatste Ronde Laatste Ronde

Laatste Ronde

Premièredatum do 16 mei
Samsara Samsara

Samsara

zo 19 mei van 20:00 tot 21:52
Hit Man Hit Man

Hit Man

Premièredatum do 23 mei
Knight Of Cups Knight Of Cups

Knight Of Cups

zo 26 mei van 20:00 tot 22:08
Marvelous Mind: Gunda Marvelous Mind: Gunda

Marvelous Mind: Gunda

ma 27 mei van 19:00 tot 21:15
Classics: Moving Classics: Moving

Classics: Moving

za 1 jun van 16:00 tot 18:15
Atlantique Atlantique

Atlantique

zo 2 jun van 20:00 tot 21:55
Marvelous Mind extra: Puinhoop Marvelous Mind extra: Puinhoop

Marvelous Mind extra: Puinhoop

ma 3 jun van 19:00 tot 21:00
Koolhovens Keuze Koolhovens Keuze

Koolhovens Keuze

vr 7 jun van 19:30 tot 23:15
Dikkie Dik en de verdwenen knuffel Dikkie Dik en de verdwenen knuffel

Dikkie Dik en de verdwenen knuffel

Premièredatum wo 19 jun
Levante Levante

Levante

Premièredatum do 20 jun

Wekelijks filmnieuws in je inbox? >

Wekelijks filmnieuws in je inbox? >