

Wanneer Alain en Marie een huis in een rustige buitenwijk bezichtigen geeft de makelaar alvast een waarschuwing: het luik in de kelder zal hun leven compleet veranderen
Dat is niets te veel gezegd: na hun eerste ervaring in de kelder besluiten ze direct het huis te kopen. Want wat er achter het luik in de kelder gebeurt is ongelooflijk (maar waar!). Regisseur Quentin Dupieux (Réalité, Deerskin, Mandibules), koning van de absurdistische cinema, lijkt een onuitputtelijke stroom aan bizarre ideeën te hebben. In Incroyable mais vrai linkt Dupieux op een creatieve manier het ruimtetijdcontinuüm met de dromen en gulzigheid van de mens.
Het mangat in de kelder van het huis is de bron van Dupieux' absurdisme wat opnieuw voor een droge komedie zorgt. Maar wat er nou precies achter het luik in de kelder gebeurt? Dat verklappen we nog niet!
In een mum van tijd maakte Dupieux Incroyable mais vrai (ongelooflijk maar waar) en zijn vólgende film, Fumer fait tousser (van roken moet je hoesten), is ook alweer klaar.
Dat is lekker: op hun premièredonderdag bezoek je films in het Forum voor maar € 5,50. Deze premièrekorting geldt exclusief voor Forumpashouders. Een Forumpas is gratis te verkrijgen aan de balie in het Forum.
Op zondag 3 juli draait Incroyable Mais Vrai met Engelse ondertiteling tijdens de International Movie Night.