

Koolhovens Keuze
Filmcollege van regisseur Martin Koolhoven
Zeven verrassings-voorpremières met inleiding.
Bij De Filmclub worden leden verrast met zeven exclusieve voorpremières, mét inleiding. De Filmclub loopt van oktober 2022 t/m april 2023, met één bijeenkomst per maand.
Je aansluiten bij De Filmclub betekent dat je iedere maand, zeven maanden lang, een exclusieve en bijzondere voorpremière ziet. Je bent dus één van de eersten in Nederland die de film te zien krijgt, samen met een hele hoop andere filmliefhebbers.
De film wordt elke maand ingeleid door onze filmprogrammeur en er zit een consumptie bij de prijs inbegrepen. Na afloop van elke voorstelling krijg je per mail de mogelijkheid te film te beoordelen. De uitkomst wordt bij de volgende Filmclub gedeeld.
Heb jij een normaal lidmaatschap? Dan krijg je toegang tot de 7 films, inclusief consumptie in Camera 5.
Heb jij een VIP lidmaatschap? Je kijkt de 7 voorpremières vanuit een comfortabel fauteuil in Camera 3 Deluxe onder het genot van een feestelijk drankje.
Het is niet meer mogelijk je aan te melden voor de Filmclub 2022-2023, maar volgend jaar weer een kans! Op de hoogte blijven van als ons filmnieuws? Meld je aan voor onze filmnieuwsbrief.
De Filmclub vindt plaats om 13.30 uur (normaal lidmaatschap) en 13.45 uur (VIP lidmaatschap).
Je bent vanaf een half uur voor aanvang welkom bij de zalen.
Bij aankoop ontvang je een ticket. Dit is je toegangsbewijs voor de eerste voorstelling. Daar krijg je een Filmclubpas. Dit is je toegangsbewijs voor alle volgende films. Bewaar je ticket en je filmclubpas dus goed! Zonder toegangsbewijs kunnen we je geen toegang verlenen tot de zaal.
Je kunt een bij de inloop een lekker kopje koffie, thee of sapje pakken. Heb je een VIP lidmaatschap, dan ontvang je een feestelijk drankje in Camera 3 Deluxe.
De lengte van de film wordt steeds samen met de titel bekend gemaakt.
Ongeveer een week voor iedere Filmclubvoorstelling zetten we een aankondiging met informatie over de film op deze webpagina. Tot dan blijven de films dus ‘geheim’. Kaartkopers ontvangen ook steeds een e-mail met de titel van die maand. Heb je niet zelf je kaartje gekocht, dan staat jouw e-mailadres niet in ons systeem en kunnen we je niet mailen. Vraag degene die jouw ticket heeft gekocht, je de e-mails door te sturen.
Lidmaatschap van de Filmclub is niet op naam. Mocht je een keer niet kunnen, is het geen probleem je Filmclubpas aan iemand anders uit te lenen.
Het is helaas niet mogelijk een introducé mee te nemen.