Raak mij aan! Touch me!

Een meeslepend Duits schoolklasdrama, waarin regisseur İlker Çatak een morele strijd toont over grenzen en rechtvaardigheid die thrillerachtige proporties aanneemt.

Wanneer er sprake lijkt te zijn van diefstal op een middelbare school, neemt de directie ingrijpende maatregelen om de dader te vinden. Lerares Carla Novak (Leonie Benesch) werkt sinds kort als docent op de school en zet vraagtekens bij deze aanpak. Als ze zelf ontdekt wie de vermeende dader is, zet ze iets in gang wat ook grote gevolgen heeft voor zichzelf. Hoe ver ga je voor de waarheid? 

Actrice Leonie Benesch zet een indrukwekkende prestatie neer als Carla Novak. De film won de Duitse Filmprijzen voor (onder andere) Beste Film, Beste Regie en Beste Actrice, en is de Duitse Oscarinzending van dit jaar.

Oscar Sunday | zo 10 mrt

Een hele dag de beste Oscar genomineerde films inhalen, het kan bij ons op zondag 10 maart. De Oscars worden uitgereikt in de nacht van zondag 10 op maandag 11 maart, Nederlandse tijd. Voorspel jij de winnaars?

Agenda

Zondag 10 maart
10:50 tot 12:38
Oscar Sunday
Camera 2
€ 12,00
Taal
Duits gesproken, Nederlands ondertiteld
Duur
98 min
Kijkwijzer
Acteurs
Leonie Benesch, Leonard Stettnisch, Eva Löbau, Michael Klammer
Land
Duitsland
Jaar
2023
Regie
Ilker Çatak

Misschien vind je dit ook leuk

The Old Oak The Old Oak

The Old Oak

di 5 mrt van 12:10 tot 14:13
The Holdovers The Holdovers

The Holdovers

di 5 mrt van 12:30 tot 14:53
Perfect Days Perfect Days

Perfect Days

di 5 mrt van 12:45 tot 15:00
The Zone of Interest The Zone of Interest

The Zone of Interest

di 5 mrt van 13:00 tot 14:56
Docs: Vogels Kun Je Niet Melken Docs: Vogels Kun Je Niet Melken

Docs: Vogels Kun Je Niet Melken

di 5 mrt van 14:00 tot 15:53
The Great Escaper The Great Escaper

The Great Escaper

di 5 mrt van 14:15 tot 16:02
Inshallah a Boy Inshallah a Boy

Inshallah a Boy

di 5 mrt van 14:35 tot 16:38
Poor Things Poor Things

Poor Things

di 5 mrt van 15:30 tot 18:01
Ferrari Ferrari

Ferrari

di 5 mrt van 15:40 tot 18:01
Classics: Chocolat Classics: Chocolat

Classics: Chocolat

di 5 mrt van 16:15 tot 18:10
Docs: Mutiny In Heaven: The Birthday Party Docs: Mutiny In Heaven: The Birthday Party

Docs: Mutiny In Heaven: The Birthday Party

di 5 mrt van 16:35 tot 18:23
Io Capitano Io Capitano

Io Capitano

di 5 mrt van 17:00 tot 19:12
Samsara Samsara

Samsara

di 5 mrt van 18:40 tot 20:43
Rapito Rapito

Rapito

di 5 mrt van 18:50 tot 21:15
Docs: Songs of Earth Docs: Songs of Earth

Docs: Songs of Earth

di 5 mrt van 19:00 tot 20:40
Dune: Part Two Dune: Part Two

Dune: Part Two

di 5 mrt van 20:00 tot 22:56
All of Us Strangers All of Us Strangers

All of Us Strangers

di 5 mrt van 21:00 tot 22:55
The Iron Claw The Iron Claw

The Iron Claw

di 5 mrt van 21:10 tot 23:33
How to Have Sex How to Have Sex

How to Have Sex

di 5 mrt van 21:35 tot 23:16
Le Pot-Au-Feu Le Pot-Au-Feu

Le Pot-Au-Feu

wo 6 mrt van 12:45 tot 15:10
Robot Dreams Robot Dreams

Robot Dreams

wo 6 mrt van 14:40 tot 16:33
Le Successeur Le Successeur

Le Successeur

wo 6 mrt van 16:15 tot 18:12
Classics: Beau travail Classics: Beau travail

Classics: Beau travail

wo 6 mrt van 18:50 tot 20:32
Blackbird Blackbird Blackberry Blackbird Blackbird Blackberry

Blackbird Blackbird Blackberry

wo 6 mrt van 21:00 tot 23:02
Wicked Little Letters Wicked Little Letters

Wicked Little Letters

do 7 mrt van 14:45 tot 16:36
The Promised Land The Promised Land

The Promised Land

do 7 mrt van 16:10 tot 18:27
Holly Holly

Holly

do 7 mrt van 16:20 tot 18:13
Le Pot-Au-Feu Cinemadiner Le Pot-Au-Feu Cinemadiner

Le Pot-Au-Feu Cinemadiner

do 7 mrt van 18:30 tot 21:00
Docs: Alreadymade Docs: Alreadymade

Docs: Alreadymade

vr 8 mrt van 16:00 tot 17:37
C'è ancora domani C'è ancora domani

C'è ancora domani

vr 8 mrt van 18:40 tot 20:38
American Fiction American Fiction

American Fiction

vr 8 mrt van 18:50 tot 20:57
Classics: Stop Making Sense Classics: Stop Making Sense

Classics: Stop Making Sense

vr 8 mrt van 20:00 tot 21:38
Classics: Manhunter Classics: Manhunter

Classics: Manhunter

vr 8 mrt van 21:00 tot 23:10
Peppa's Bioscoop Feestje (2+) Peppa's Bioscoop Feestje (2+)

Peppa's Bioscoop Feestje (2+)

za 9 mrt van 10:30 tot 11:55
Wonka (NL) (6+) Wonka (NL) (6+)

Wonka (NL) (6+)

za 9 mrt van 11:00 tot 13:11
Dune: Part One Dune: Part One

Dune: Part One

za 9 mrt van 15:20 tot 18:16
Classics: Jodorowsky's Dune Classics: Jodorowsky's Dune

Classics: Jodorowsky's Dune

za 9 mrt van 16:00 tot 17:40
Future Me Future Me

Future Me

za 9 mrt van 19:15 tot 21:03
Anatomy of a Fall Anatomy of a Fall

Anatomy of a Fall

zo 10 mrt van 10:20 tot 13:02
Spruit Cinema (2+) Spruit Cinema (2+)

Spruit Cinema (2+)

zo 10 mrt van 10:30 tot 11:30
Das Lehrerzimmer Das Lehrerzimmer

Das Lehrerzimmer

zo 10 mrt van 10:50 tot 12:38
Docs: Groenkijkers Docs: Groenkijkers

Docs: Groenkijkers

zo 10 mrt van 11:00 tot 12:20
Past Lives Past Lives

Past Lives

zo 10 mrt van 13:10 tot 15:06
Killers of the Flower Moon Killers of the Flower Moon

Killers of the Flower Moon

zo 10 mrt van 13:30 tot 17:21
Gewoon Super! (5+) Gewoon Super! (5+)

Gewoon Super! (5+)

zo 10 mrt van 14:05 tot 15:38
Oppenheimer Oppenheimer

Oppenheimer

zo 10 mrt van 15:40 tot 18:50
The Boy and the Heron The Boy and the Heron

The Boy and the Heron

zo 10 mrt van 19:50 tot 22:04
Scrapper Scrapper

Scrapper

ma 11 mrt van 16:40 tot 18:14
Classics: The Last of the Mohicans Classics: The Last of the Mohicans

Classics: The Last of the Mohicans

ma 11 mrt van 18:50 tot 20:52
One Life One Life

One Life

wo 13 mrt van 12:10 tot 14:10
Docs: El Eco Docs: El Eco

Docs: El Eco

Premièredatum do 14 mrt
Banel & Adama Banel & Adama

Banel & Adama

Premièredatum do 14 mrt
Docs: Verdwenen Stad Docs: Verdwenen Stad

Docs: Verdwenen Stad

Premièredatum do 14 mrt
Dream Scenario Dream Scenario

Dream Scenario

Premièredatum do 14 mrt
Classics: Heat Classics: Heat

Classics: Heat

vr 15 mrt van 20:30 tot 23:30
Groningse Nieuwe #113: Nachtcultuur Groningse Nieuwe #113: Nachtcultuur

Groningse Nieuwe #113: Nachtcultuur

za 16 mrt van 17:00 tot 18:00
National Theatre Live: Vanya National Theatre Live: Vanya

National Theatre Live: Vanya

zo 17 mrt van 13:30 tot 15:37
Les Indésirables Les Indésirables

Les Indésirables

di 19 mrt van 19:00 tot 20:56
Kung Fu Panda 4 (NL) Kung Fu Panda 4 (NL)

Kung Fu Panda 4 (NL)

Premièredatum wo 20 mrt
Sneak Preview Sneak Preview

Sneak Preview

wo 20 mrt van 20:30 tot 22:30
Evil Does Not Exist Evil Does Not Exist

Evil Does Not Exist

Premièredatum do 21 mrt
Blue Giant Blue Giant

Blue Giant

Premièredatum do 21 mrt
Humanist Vampire Too Sensitive to Kill Humanist Vampire Too Sensitive to Kill

Humanist Vampire Too Sensitive to Kill

Premièredatum do 21 mrt
Classics: The Insider Classics: The Insider

Classics: The Insider

vr 22 mrt van 20:30 tot 23:18
Marvelous Mind: Onder het Maaiveld Marvelous Mind: Onder het Maaiveld

Marvelous Mind: Onder het Maaiveld

ma 25 mrt van 19:00 tot 20:50
Classics: Collateral Classics: Collateral

Classics: Collateral

ma 25 mrt van 20:30 tot 22:40
Katak, de dappere beloega (6+) Katak, de dappere beloega (6+)

Katak, de dappere beloega (6+)

Premièredatum wo 27 mrt
Hoe lees ik een film? Hoe lees ik een film?

Hoe lees ik een film?

wo 27 mrt van 18:50 tot 21:50
Los Delincuentes Los Delincuentes

Los Delincuentes

Premièredatum do 28 mrt
Ama Gloria Ama Gloria

Ama Gloria

Premièredatum do 28 mrt
El Paraíso El Paraíso

El Paraíso

Premièredatum do 28 mrt
Classics: Miami Vice Classics: Miami Vice

Classics: Miami Vice

do 28 mrt van 20:30 tot 23:06
Koolhovens Keuze Koolhovens Keuze

Koolhovens Keuze

vr 29 mrt van 19:30 tot 22:46
Melk Melk

Melk

Premièredatum do 4 apr
The Waste Land The Waste Land

The Waste Land

Premièredatum do 4 apr
La Chimera La Chimera

La Chimera

Premièredatum do 4 apr
Classics: Alps Classics: Alps

Classics: Alps

ma 8 apr van 20:30 tot 22:13
Four Daughters Four Daughters

Four Daughters

Premièredatum do 11 apr
Classics: The Lobster Classics: The Lobster

Classics: The Lobster

zo 14 apr van 16:00 tot 18:08
Green Border Green Border

Green Border

Premièredatum do 18 apr
Classics: The Killing Of A Sacred Deer Classics: The Killing Of A Sacred Deer

Classics: The Killing Of A Sacred Deer

zo 21 apr van 16:00 tot 18:11
Portrait de la jeune fille en feu Portrait de la jeune fille en feu

Portrait de la jeune fille en feu

zo 21 apr van 20:00 tot 22:09
Vos en Haas Redden het Bos (5+) Vos en Haas Redden het Bos (5+)

Vos en Haas Redden het Bos (5+)

Premièredatum wo 24 apr
Terrestrial Verses Terrestrial Verses

Terrestrial Verses

Premièredatum do 25 apr
Classics: The Favourite Classics: The Favourite

Classics: The Favourite

zo 28 apr van 16:00 tot 18:10
The Florida Project The Florida Project

The Florida Project

zo 28 apr van 20:00 tot 22:02
Rondleiding: Achter de schermen (7+) Rondleiding: Achter de schermen (7+)

Rondleiding: Achter de schermen (7+)

do 2 mei van 11:00 tot 12:00
The Beast The Beast

The Beast

Premièredatum do 9 mei
Bright Star Bright Star

Bright Star

zo 12 mei van 20:00 tot 22:09
Garfield (NL) (6+) Garfield (NL) (6+)

Garfield (NL) (6+)

Premièredatum wo 22 mei
Knight Of Cups Knight Of Cups

Knight Of Cups

zo 26 mei van 20:00 tot 22:08
Atlantique Atlantique

Atlantique

zo 2 jun van 20:00 tot 21:55
Levante Levante

Levante

Premièredatum do 20 jun

Wekelijks filmnieuws in je inbox? >

Wekelijks filmnieuws in je inbox? >