Raak mij aan! Touch me!
0 Dagen tot
de opening
Live op Platform F
Highlights winter
The Art of Aardman
Forum Groningen
Storyworld

Live op Platform F

VERS op VRIJDAG: Let's Talk Dirty

Bekijken

Highlights winter

Warm je aan ons winterprogramma

Programma bekend

The Art of Aardman

Shaun the Sheep and Friends

Koop je tickets

Forum Groningen

Beste Gebouw van Nederland 2020!

Naar onze prijzenkast

Storyworld

Het Nederlands museum voor strips, animatie en games

Kom je langs?

Lees onze coronamaatregelen >

Lees onze coronamaatregelen >

Highlights

Agenda

Vandaag
11:00
Walk-in Smartlab Event
11:35
Notturno Documentaire
11:55
White Cube Documentaire - IDFA
12:00
The Perfect Candidate Film - drama
12:40
Idiot Prayer – Nick Cave Alone at Alexandra Palace Documentaire - muziek
13:00
Just 6.5 Film - IFFR
Hele dag
Storyworld Museum - Grote Vertellers
Hele dag
The Art of Aardman Expositie
13:20
Kajillionaire Film - drama, komedie
13:40
Silence of the Tides Documentaire - IDFA
14:00
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit (NL) Kinderfilm - Roald Dahl Festival, The complete Aardman animations
14:15
Police Film - drama
15:30
Diego Maradona Documentaire - biografisch, sport
15:50
Mank Film
16:00
Gunda Documentaire - IDFA
16:10
Rifkin's Festival Film
16:20
Wolfwalkers (OV) Film - animatie
16:30
Fantastic Fungi Film - natuur
18:40
De Vogelwachter Film - drama
18:50
Rifkin's Festival Film
19:00
Police Film - drama
19:00
The Perfect Candidate Film - drama
19:10
The Assistant Film - drama
20:00
Idiot Prayer – Nick Cave Alone at Alexandra Palace Documentaire - muziek
20:45
Hope Film
20:55
The Glorias Film - drama
21:15
The Singing Club Film - drama, komedie
21:15
Just 6.5 Film - IFFR
21:30
Total Recall: 30th Anniversary Film - actie, sci-fi, thriller
Morgen
Hele dag
Storyworld Museum - Grote Vertellers
Hele dag
The Art of Aardman Expositie
10:30
Spruit Cinema Kinderfilm
10:50
Silence of the Tides Documentaire - IDFA
11:00
De beentjes van Sint-Hildegard Film - limited screenings, drama, komedie
11:00
Walk-in Smartlab Event
11:10
De Vogelwachter Film - drama
11:20
Hope Film
11:40
Frida Kahlo the icon, the artist Documentaire - biografisch
11:55
Bigfoot Family Kinderfilm - animatie
12:00
Op de Bühne Event - muziek
13:15
Gunda Documentaire - IDFA
13:25
The Singing Club Film - drama, komedie
13:30
The Perfect Candidate Film - drama
13:45
Just 6.5 Film - IFFR
13:55
Wolfwalkers (NL) Kinderfilm - Roald Dahl Festival, animatie
14:05
Notturno Documentaire
15:30
The Truffle Hunters Documentaire - IDFA
Laatste kaarten
15:50
Police Film - drama
16:00
The Assistant Film - drama
16:10
Rifkin's Festival Film
16:20
The Glorias Film - drama
16:40
Idiot Prayer – Nick Cave Alone at Alexandra Palace Documentaire - muziek
19:05
The Assistant Film - drama
19:15
The Shining: 40th Anniversary Extended Edition Film - horror, klassieker, limited screenings
19:25
Goodfellas 30th Anniversary Film - misdaad
19:35
Just 6.5 Film - IFFR
19:45
Notturno Documentaire
20:00
Police Film - drama
Agenda

Storyworld presenteert:

Wakawaka! 40 Jaar PAC-MAN

Het eerste iconische hoofdpersonage van videogames werd dit jaar 40: PAC-MAN! Om dat te vieren bezoek je t/m 24 januari deze wisselexpositie bij Storyworld.

PAC-MAN™&©BANDAI NAMCO Entertainment Inc.

Storyworld presenteert:

Weet als eerste
wat er speelt

Bring it on